ДніпроСептик

Септики з бетонних кілець для дому та дачі

Виконаємо під ключ – септик, зливна яма, колодязь. Доставка, монтаж бетонних кілець та безліч додаткових послуг!

Ми можемо вам запропонувати

— 01

Наша компанія пропонує послуги із встановлення септиків. Ми використовуємо професійне обладнання та сучасні технології будівництва. До наших послуг входить весь спектр робіт від проведення Геологічної експертизи до монтажу Септика. Звертайтеся до нас, якщо ви хочете заощадити та отримати професійні послуги зі встановлення септиків для локальних каналізаційних систем.

— 02

Продаж ЗБВ кілець для каналізації та залізобетонних кілець для колодязя будь-якого типу або септика в компанії «ДніпроСептик» це відмінна можливість забезпечити комфорт експлуатації та надійність будь-якої системи життєдіяльності власного будинку за ціною виробника.

— 03

Криниця під ключ – це те, що потрібно, якщо Ви хочете якісної роботи без пошуку посередників та постійного контролю робітників. Компанія «ДніпроСептик» працює по всій Дніпропетровській області, а замовити послуги можна просто зателефонувавши до нашої компанії. Ми раді допомогти Вам та пропонуємо найкращі послуги.

— 04

Довіривши нам проведення земельних робіт на вашій ділянці, ви можете бути спокійні за порядок, строки та якість виконання робіт. Траншею під водопровід, під каналізацію, газ, під укладання кабелю, траншею під різні фундаменти та інші господарські потреби. Якщо немає потреби у зворотному засипці, викопаний грунт або віднесемо на вказане місце, або завантажимо на машину і вивеземо, або залишимо все як є.

Про нас

Ми знаємо про септик все!

Ми готові виконати повний комплекс робіт з обладнання септика (вигрібної ями) у місті Дніпро та Дніпропетровській області. Наша компанія має у своєму активі власний технологічний автопарк, професійні кадри, з багаторічним досвідом проведення бурових робіт, що дає можливість виконувати роботи будь-якої складності.

Наша продукція

Продаж ЗБВ кілець для каналізації та залізобетонних кільця для колодязя будь-якого типу або септика в компанії «ДніпроСептик» це відмінна можливість забезпечити комфорт експлуатації та надійність будь-якої системи життєдіяльності власного будинку за ціною виробника.

Кільце стінове
КС 6.6 під люк

₴ 900.00

Під пластиковий люк
Зовнішній діаметр: 0,77 м
Внутрішній діаметр: 0,60 м
Висота: 90 см
Маса: 400 кг

Комплект ЗБВ
для зливної ями ∅ 0,8 м

₴ 4100.00

Зовнішній діаметр: 1,0 м
Загальна вага: 1550 кг
Три кільця КС8.9
Плита перекриття ПП8 без люка (люк оплачується окремо).

Плита нижня
ПН15

₴ 2300.00

Зовнішній діаметр: 1,7 м
Маса: 750 кг

Наші переваги

Чому ми?

Сьогодні наша компанія – один із лідерів з облаштування вашої каналізації у Дніпрі та Дніпропетровській області! Головна відмінність ДніпроСептик від інших компаній у тому, що кожна людина в нашій команді може сказати: «Мені не байдуже, як це працюватиме».

Якість

Ми працюємо на якість та результат. Нехай не великий об'єкт, але зроблений ідеально принесе більше плодів, ніж 20 великих однієї лівої.

Гнучкість

Індивідуальний підхід та гнучка цінова політика – запорука плідної та безперервної роботи.

Співробітництво

Наша команда завжди відкрита партнерам. Якщо ви вмієте робити те, що ми не вміємо, завжди раді вислухати ваші пропозиції щодо співпраці.

Комплекс послуг

Виконуємо повний комплекс робіт з будівництва інженерних систем "під ключ".

Відгуки наших клієнтів

Нам дорога думка кожного замовника! Ваші відгуки допомагають нам вдосконалюватись щодня.

5/5
Особливо не знаюся на питаннях септиків і звернулася до інтернету, в результаті знайшла компанію ДніпроСептик і я цьому дуже рада, по телефону мені розповіли все, що потрібно про септики, задали питання і підібрали відповідний. Проблема була в тому, що у мене на ділянці високі ґрунтові води, але виявилося і таку проблему можна обійти та підібрати септик. Установка пройшла добре, все працює на відмінно!
Аліна
22.06.2022
5/5
Ми довго шукали септик, переглянули весь інтернет, зупинилися на ДніпроСептіку і не помилилися. Можу поставити цій компанії найвищу оцінку роботи. Будиночок у нас не великий, септик взяли не дорогий, але ставлення було чудове, подзвонили, проконсультували, бригада установників дуже ввічлива. Виглядає все на ділянці акуратно, робітники бруду за собою не залишили. Хочемо подякувати ДніпроСептику за їхню роботу!
Михаіл Олександрович
05.10.2021
5/5
Виконували земляні роботи з розробки котловану об'ємом 70 000 куб. у два екскаватори, дуже дружний персонал, приємно з такими професійними людьми мати справу.
Владислав Романович
12.08.2021

Відео огляд

Роботи з нашого YouTube каналу

18 вересня 2022 р.

Штукатуримо колодязь зсередини чистка та доробка старої криниці

12 вересня 2022 р.

Яма для відведення дощової води

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору