— Услуги

Створення бункера під ключ

Будівництво бункерів, укриттів та бомбосховищ у Дніпрі

Будівництво бункера під ключ – серйозна інвестиція у безпеку ваших близьких. Це захисна споруда, призначена для евакуації людей за надзвичайної ситуації (війни, стихійного лиха, катастрофи).

Компанія «ДніпроСептик» здійснює будівництво приватного бункера під будинком (підземного), а також окремих об’єктів. У процесі роботи ми ретельно продумуємо дизайн приміщення – об’єкт може мати будь-яку кількість кімнат, з необхідним рівнем комфорту та обсягом запасів на певний час. При цьому ми встановимо всі необхідні системи життєзабезпечення – вентиляцію, системи зберігання та водопідготовки. Таким чином, наші спеціалісти забезпечать ваше комфортне проживання у бункері у разі будь-якої екстреної ситуації.

Потрібно побудувати бункер?

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Захисти своє майбутнє

Для забезпечення безпеки людей у ​​разі виникнення загроз терористичних атак, силових захоплень, збройних конфліктів та стихійних лих, ДніпроСептик проектує та будує персональні захисні споруди [підземні Бункери] у Дніпрі та Дніпропетровській області.

Будівництво персонального Бункера у Дніпрі – складний процес, якому передує розробка комплекту проектної документації. У процесі виконання технічного завдання визначаються основні вимоги до функціональної частини захисної споруди:

  • кількість прихованих;
  • час автономного перебування у укритті;
  • кількість режимів вентиляції;
  • ступінь автоматизації систем життєзабезпечення

Будівництво бункера у Дніпрі ведеться безпосередньо поряд з будинком – територія проведення робіт огороджується, у короткі терміни вивозиться зайвий ґрунт, створюється монолітний залізобетонний “куб”, проводяться роботи з гідро- та теплоізоляції будови. Після закінчення надземної стадії робіт, сліди “будови” повністю усуваються, проводиться відновлення ландшафту ділянки, монтаж спец. обладнання, виконуються оздоблювальні роботи. Як правило, при будівництві захисної споруди загальною площею 50 m2, обгороджена площа забудови не перевищує 7m х 9m.

При обладнанні бункера у підвалі житлового будинку можлива часткова інтеграція автономних систем життєзабезпечення до існуючих інженерних мереж.

Одним із головних принципів нашої роботи є повна конфіденційність. Про призначення «Об’єкта, що будується» знає лише вузьке коло фахівців. Адміністрація селища, сусіди і, навіть, будівельники, які виконують загальнобудівельні та оздоблювальні роботи, пов’язують це будівництво зі збільшенням площі будинку або з ремонтом комунікацій. Про справжнє призначення об’єкта, що будується, знає тільки вузьке коло фахівців, що виконують монтаж спец. обладнання.

Переваги власних бункерів та притулків

Фахівці «ДніпроСептик» будують усі види бетонних підвалів:

  • Забезпечення додаткового захисту. Достатня глибина дозволяє захистити людей від опромінення, снарядів і осколків, що летять.
  • Можливість підтримки життєзабезпечення. Наші фахівці забезпечують об’єкти обладнанням, які підтримують життєзабезпечення протягом багатьох місяців.
  • Розташування поряд із житлом. Близьке розташування з житлом клієнта дозволяє виконати оперативну евакуацію протягом кількох хвилин. Ми проектуємо бункер таким чином, щоб забезпечити короткий та безперешкодний шлях до виходу. При цьому зовні він буде замаскований, що дозволить вам проникнути всередину непомітно.

У мирний час бетонний притулок можна використовувати як місце для переговорів, винний льох, сховище цінних речей, місце для корпоративних вечірок та артхаусних виставок, а також проведення закритих презентацій.

Зателефонуйте нам, щоб замовити будівництво бункера під ключ у Дніпрі та Дніпропетровській області. Фахівці «ДніпроСептик» відправлять інженера на вашу ділянку, який огляне територію та обговорить умови співпраці.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору