— Послуги

Демонтаж гаража

Розбір та демонтаж гаражів у Дніпрі та області

Демонтаж гаражів належить до складних робіт. Багато господарів подібної нерухомості наважуються на цей крок, якщо потрібно побудувати новий гараж або інший об’єкт. Перед цим потрібно виконати демонтаж та вивіз гаражів. Цю роботу виконують професійні працівники. У процесі використовується нова продуктивна техніка. Замовити демонтаж гаражів у Дніпрі можна у нашій компанії. Ми виконаємо роботи швидко, відповідно до існуючих будівельних норм та вимог.

Потрібно зробити демонтаж гаража?

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Які роботи ми виконуємо

Незалежно від складності поставлених завдань ми демонтуємо конструкції швидко. Роботи можуть виконуватись у різних умовах. Ми здійснимо роботи з урахуванням побажань замовника. Наші співробітники надають повний спектр послуг:

 • розбирання частини конструкції, наприклад, даху;
 • демонтаж будови повністю;
 • розбирання фундаменту, підготовка котловану;
 • вивіз будівельного сміття.

При необхідності ми виконаємо демонтаж металевих гаражів, цегли, бетону, піноблоків та інших матеріалів. Дії проводяться акуратно. При необхідності матеріал збереже колишній вигляд, згодом його можна буде використовувати під час будівництва або ремонту. Наші співробітники злагоджено виконають комплекс робіт під ключ.

Особливості демонтажу гаражів

Наша компанія виконає роботи будь-якої складності та обсягу. Деякі власники гаражів вирішують виконати демонтаж самостійно. Але в цьому випадку доводиться вирішувати низку складних питань, можна зіткнутися з низкою серйозних проблем. Потрібно використовувати спеціальну техніку, від якості та потужності якої прямо залежить швидкість виконання поставленого завдання.

Наша компанія недорого виконає демонтаж залізних гаражів, будівель з інших матеріалів. Співробітники нашої компанії виконають роботи швидко за встановленою інструкцією. Є кілька важливих моментів при виконанні таких робіт:

 • Знесення, розбирання виконуються за допомогою спецтехніки або вручну. Роботи проводяться чітко із дотриманням вимог правил безпеки.
 • Після демонтажу залишається багато будівельного сміття. Тому треба продумати його утилізацію. В іншому випадку приступити до наступних робіт буде не можна ще довгий час. Будівельні матеріали не можна викидати на звичайний смітник.
 • Усі роботи виконуються у певній послідовності. При цьому враховується тип конструкції, матеріали, які використовувалися під час будівництва.

Вартість послуги залежить від низки факторів. Дізнатись ціну можна у наших консультантів по телефону.

Від чого залежить ціна?

Вартість залежить від низки факторів. Ми враховуємо умови виконання робіт, пропонуємо найкращі умови. Ціна залежить від низки чинників. Основні їх такі:

 • розмір гаража;
 • вид та конфігурація будови;
 • які матеріали використовувалися під час будівництва;
 • чи потрібно зберегти цілісність будматеріалів, щоб використовувати їх надалі;
 • проведення додаткових робіт.

На загальну суму кошторису впливає складність та обсяг робіт. Іноді демонтаж проводиться в обмеженому просторі, поверхня має складну форму. Це підвищує вартість послуги.

Наші співробітники виконають демонтаж окремого гаража та прибудови до будівлі. Ми маємо все необхідне для вирішення завдань різної складності. Ціна робіт є вигідною для замовників різних категорій.

Чому вигідно звернутись до нас?

Наша компанія виконує повний спектр робіт при зносі та розбиранні гаражів, а також при частковому розбиранні та повному знесенні аварійного об’єкту. У нас можна замовити послугу на найвигідніших умовах. Ми укладаємо договір із замовником, чітко виконуємо свої зобов’язання. Ціна послуг не змінюється під час виконання завдань. Строки та інші пункти договору дотримуються нами чітко.

Ми використовуємо нове професійне обладнання. Команда фахівців виконає всі дії злагоджено. Наші співробітники мають великий досвід виконання подібних робіт. Ми зможемо демонтувати навіть найскладніші конструкції. При необхідності розбирання проводиться вручну, якщо неприпустимі підвищені вібрації, шум.

Ви зможете вибрати зручний час, коли наші співробітники мають прибути на об’єкт. Ми виконаємо роботи швидко, акуратно. Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Наші консультанти дадуть відповіді на ваші запитання, приймуть заявку.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору