— Послуги

Копка колодязя

Щоб викопати колодязь на ділянці, потрібне спеціальне обладнання, достатньо сил та часу. Також потрібно мати певний досвід та знання у цій сфері. Копка колодязя виконується з урахуванням існуючих норм і правил безпеки. А якщо ні, то власники заміської ділянки зіткнуться з низкою труднощів. Замовити копку колодязів під ключ можна у нашій компанії «Дніпросептик». Ми виконаємо роботи недорого, швидко, із гарантією.

Види колодязів

Копка колодязів відноситься до категорії складних та небезпечних робіт. Тому варто наймати бригаду професійних майстрів для виконання цього завдання. Ціна копки колодязів залежить від їхнього типу та ряду інших факторів. Бувають такі види представлених споруд:

 • Шахтний. Це універсальний вигляд, який поширений і створюється частіше. Викопати колодязь шахтного типу коштує дешевше. Користуватися ним також зручніше.
 • Трубчастий. Будують, якщо ґрунтові води підходять до поверхні близько. Копати колодязь у цьому випадку потрібно за допомогою спеціальної техніки. Тому процес будівництва відбувається швидше. Криниця має малий діаметр, що сприяє підтримці чистоти всередині стовбура.

Вирити колодязь на ділянці, ціна якої буде вигідною для будь-якого замовника, можна в нашій компанії. Ми створимо спорудження різної глибини та типу. За потреби використовується спеціальна техніка. Наші майстри можуть копати шахтні колодязі вручну.

Замовити копку колодязя

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

vygrebnaya-yama-foto-11

Основні етапи будівництва

Щоб викопати колодязь за ціною, вигідною для замовника, ми виконуємо планування та георозвідувальні роботи. Це дозволяє скоротити витрати та створити функціональний об’єкт. Риття колодязів проводиться у кілька етапів:

 • Проектування. На основі проведених досліджень та точних розрахунків вибирається правильне розташування об’єкта. Враховується тип ґрунту, глибина залягання ґрунтових вод, розташування інших об’єктів на ділянці.
 • Земляні роботи. Вибирається метод, як копати колодязь. За потреби стінки шахти зміцнюються. Зазвичай при цьому використовуються залізобетонні кільця.
 • Створення шару гідроізоляції.
 • Облаштування дна. Воно може бути герметичним або являти собою фільтруючу систему. Вибір залежить від призначення колодязя, особливостей системи та інших факторів.
 • Створення горловини. Верхня частина криниці може бути повністю закритою або має отвір.

Наші співробітники знають, як викопати криницю правильно, з урахуванням існуючих санітарних та будівельних норм.

Часті помилки, які припускаються при створенні колодязя своїми руками

Якщо господарі вирішили заощадити, вони вирішують викопати колодязь самостійно. У цьому випадку вони часто стикаються зі складнощами та проблемами. Найчастішими помилками бувають:

 • Неправильний вибір місця. Поруч не повинно бути інших комунікацій, що використовуються господарями. Важливо знати, як близько до поверхні підходять ґрунтові води. Якщо криниця будується для облаштування водопроводу, потрібно знати, чи є вода на ділянці та на якій глибині.
 • Вибір неправильного часу. Важливо знати, коли копати колодязь. Ґрунтові води у посушливий період відходять від поверхні. Це найсприятливіший час для будівництва. В іншому випадку копання буде не тільки складною, а й небезпечною.
 • Неправильний нахил. Якщо працівники не слідкують за напрямом шахти, вона може відхилитися під кутом. Це спричинить серйозні труднощі при експлуатації.
 • Вибір невідповідних чи низькоякісних матеріалів. Через це конструкція швидко виходить з ладу.

Щоб спростити собі завдання, довірте процес створення колодязя професіоналам. Наші майстри виконають роботи швидко та недорого. Дізнатись ціну за метр копки колодязів у ручну або за допомогою техніки можна у наших консультантів.

Чому вигідно звернутись до нас?

Зателефонуйте нашим консультантам, щоб дізнатися, скільки коштує викопати колодязь на вашій ділянці. Ми виконаємо повний спектр робіт на вигідних для вас умовах. До нас варто звернутися з низки причин:

 • Укладаємо договір із замовником, в якому чітко вказані етапи, терміни, скільки коштує вирити колодязь.
 • Ціна не змінюється під час виконання замовлення.
 • Усі роботи узгоджуються із клієнтом заздалегідь.
 • У нас працюють досвідчені, кваліфіковані працівники.
 • Даємо гарантію на готову роботу.
 • Маємо великий досвід у проведенні робіт із облаштування автономної каналізації.

Наші співробітники застосовують нове обладнання під час виконання робіт. Проектувальники чітко виконують вимоги стандартів при виборі розташування септика на ділянці. Ми гарантуємо, що система буде функціональною, працюватиме правильно і довго.

Наші майстри вирішать завдання будь-якої складності. Щоб уточнити всі деталі, зателефонуйте нашим консультантам. Вони дадуть відповіді на запитання, допоможуть оформити заявку.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору