— Послуги

Демонтаж стін

Демонтаж стін та перегородок, підготовка до знесення стін під ключ

Під час ремонту, будівництва може знадобитися виконати демонтаж стін. Старі перегородки зносять, щоб перепланувати простір. Це досить складна робота, яка потребує використання спеціальної техніки та фізичної сили. Ціна демонтажу стін залежить від складності та обсягу роботи. Цей процес потребує комплексної підготовки. Замовити демонтаж стін та перегородок можна у нашій компанії. Ми виконаємо роботи швидко, з гарантією якості.

Потрібно зробити демонтаж стін?

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

З якими матеріалами ми працюємо

Ціна демонтажу стін зі шлакобетону може помітно відрізнятись від вартості зносу залізобетонних конструкцій. Тому при замовленні послуги потрібно враховувати, з якого матеріалу збудовано будівлю. Ми виконаємо за низькою ціною демонтаж стін у Дніпрі, які збудовані з наступних матеріалів:

 • піноблоки;
 • гіпсокартон;
 • цегла;
 • бетон, залізобетон;
 • дерево;
 • інше.

Ми виконаємо за низькою ціною демонтаж стін з гіпсокартону та міцних матеріалів. При необхідності ми виконаємо знесення під нуль або зробимо додаткові отвори. Будівельне сміття за потреби ми запакуємо та відвеземо на спеціальний полігон для утилізації.

Види стін

Ціна за м² стін під час демонтажу залежить від типу конструкції, яку потрібно знести. Це трудомісткий процес. Самостійно зносити стіни, не розрахувавши зміну навантажень на опорні конструкції, не можна. Інакше є можливість обвалення будови. Бувають такі види стін:

 • Перегородки. Це міжкімнатні стіни, на які не діють основні навантаження вищих конструкцій. Вони зазвичай виготовлені з м’яких матеріалів, мають меншу товщину. Зазвичай потрібно виконати демонтаж цегляних стін, перегородок із газобетону, бетону. Можна зносити повністю перегородки. Вартість демонтажу стінок у цьому випадку відносно невелика.
 • Несучі конструкції. На ці стіни спираються вищі перекриття, стіни та покрівля. Зносити такі конструкції повністю не можна. При проведенні певних прорахунків дозволяється робити отвори в несучих стінах. Ціни на демонтаж стін несучого типу набагато вищі. Не завжди є можливість зносити подібні конструкції навіть частково.

Співробітники нашої компанії виконають демонтаж бетонних стін та інших матеріалів швидко. Ми використовуємо професійний інструмент, що дозволяє різати тверді конструкції швидко, без вібрацій, тріщин та великої кількості пилу. Скільки коштує демонтаж стін, можна дізнатися у наших телефонних консультантів.

Підготовчі роботи

Перед знесенням стін важливо виконати комплекс підготовчих робіт. Потрібно виконати всі дії послідовно, щоби не зіткнутися з неприємностями під час роботи. До переліку підготовчих дій входить таке:

 • якщо будинок багатоквартирний, потрібно домовитись із сусідами про зручний час проведення робіт;
 • у стіні можуть проходити комунікації, тому їх потрібно відключити, від’єднати лінію, яка більше не використовуватиметься;
 • оскільки роботи можуть вимагати знеструмлення об’єкта, потрібно подбати про резервне джерело живлення;
 • у плані будинку визначається, чи стіна несуща або це перегородка.

Усі підготовчі роботи виконають наші співробітники. Вам потрібно лише вибрати час, коли зручно провести знесення стіни. Бажано, щоб у цей час мінімум сусідів були вдома. У приватному секторі, якщо сусіди є досить далеко, можна проводити роботи цілодобово.

Чому вигідно звернутись до нас?

Наша компанія виконує повний спектр робіт під час знесення елементів конструкцій або цілих об’єктів. В нас можна замовити послугу під ключ. Ми укладаємо договір із замовником, чітко виконуємо свої зобов’язання. Ціна послуг не змінюється під час виконання завдань. Строки та інші пункти договору дотримуються нами чітко.

Ми використовуємо нове професійне обладнання. Команда фахівців виконає всі дії злагоджено. Ми зможемо демонтувати навіть найтвердіші стіни. Ви зможете вибрати зручний час, коли наші співробітники мають прибути на об’єкт. Ми виконаємо роботи швидко, акуратно.

Ви залишитеся задоволені результатом нашої роботи.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору