— Послуги

Демонтаж даху

Демонтаж покрівлі даху під ключ

Демонтаж даху належить до складних будівельних робіт. Багато господарів приватних будинків та багатоквартирних будівель вирішують відреставрувати покрівлю. Перед цим необхідно виконати демонтаж старого даху. Цю роботу виконують як за косметичного, так і капітального ремонту. Замовити за низькою ціною демонтаж даху можна у нашій компанії. Ми виконаємо роботи швидко, відповідно до існуючих будівельних норм та вимог.

Потрібно зробити демонтаж даху?

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Які роботи ми виконуємо

Наша компанія виконає демонтаж двосхилого даху, односхилої, фальцевої покрівлі, інших конструкцій. Незалежно від складності поставлених завдань ми демонтуємо конструкції швидко. Роботи можуть виконуватись у різних умовах. Ми здійснимо роботи з урахуванням побажань замовника. Ми надаємо повний спектр послуг:

 • зняття профнастилу, шиферу, руберойду, інших оздоблювальних матеріалів покрівлі;
  демонтаж утеплювача;
 • розбирання лаг, обрешітки;
 • вивіз будівельного сміття.

За потреби ми виконаємо демонтаж даху з профнастилу, інших матеріалів акуратно. Матеріал збереже колишній вигляд, згодом їх можна буде встановити на іншу основу. Наші співробітники злагоджено виконають демонтаж черепичного даху.

Особливості демонтажу даху

Ціна демонтажу даху за м2 залежить від складності та обсягу роботи. Деякі господарі будинків вирішують виконати цей процес самостійно. Але в цьому випадку доводиться вирішувати низку складних питань, можна зіткнутися з низкою серйозних проблем. Потрібно використовувати спеціальну техніку, від якості та потужності якої прямо залежить швидкість виконання поставленого завдання.

Наша компанія виконає за низькою ціною демонтаж даху із шиферу, руберойду, профлиста та інших матеріалів. Співробітники нашої компанії виконають роботи швидко за встановленою інструкцією. Є кілька важливих моментів при демонтажі плитки на підлозі, стіні:

 • Демонтаж даху, покрівлі виконується за допомогою спецтехніки. Роботи проводяться на висоті, тому чітко дотримуються вимог безпеки.
 • Після зняття покрівельних матеріалів залишається багато будівельного сміття. Тому треба продумати його утилізацію. В іншому випадку приступити до наступних робіт буде не можна ще довгий час. Матеріали покрівельного пирога не можна викидати на звичайний смітник.
 • Усі роботи виконуються у певній послідовності. При цьому враховується тип покрівлі, матеріали, які використовувалися для будівництва.

Ціна демонтажу даху будинку залежить від ряду факторів. Дізнатись вартість можна у наших консультантів по телефону.

Від чого залежить ціна?

Ціна демонтажу даху в Дніпрі залежить від низки факторів. Ми враховуємо умови виконання робіт, пропонуємо найкращі умови. Ціна за квадратний метр демонтажу даху залежить від наступних факторів:

 • площу поверхні, яку розібрати, зняти;
 • вид та конфігурація покрівлі;
 • які матеріали використовувалися під час монтажу покрівельного пирога;
 • чи потрібно зберегти цілісність обробки, утеплювача, інших конструкцій;
 • проведення додаткових робіт.

Скільки коштує демонтаж даху залежить від складності робіт. Іноді роботи проводять у обмеженому просторі, поверхні мають складну форму. Це підвищує вартість роботи з демонтажу даху, покрівлі.

Наші співробітники виконають за низькою ціною демонтаж даху гаража, приватного будинку, багатоквартирної будівлі, громадського будинку. Ми маємо все необхідне для вирішення завдань різної складності. Розцінки демонтажу даху вигідні для замовників різних категорій.

Чому вигідно звернутись до нас?

Наша компанія виконує повний спектр робіт під час знесення та розбирання покрівлі при реконструкції, знесення об’єкта. У нас можна замовити послугу на найвигідніших умовах. Ми укладаємо договір із замовником, чітко виконуємо свої зобов’язання. Ціна послуг не змінюється під час виконання завдань. Строки та інші пункти договору дотримуються нами чітко.

Ми використовуємо нове професійне обладнання. Команда фахівців виконає всі дії злагоджено. Наші співробітники мають великий досвід виконання подібних робіт. Ми зможемо демонтувати навіть найскладніші конструкції.

Ви зможете вибрати зручний час, коли наші співробітники мають прибути на об’єкт. Ми виконаємо роботи швидко, акуратно. Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору