— Наша продукція

Будматеріали для колодязів

Сипучі будівельні матеріали у Дніпрі

Пісок річковий митий

₴ 50.00

Маса: 50 кг

Цемент ПЦ-550

₴ 150.00

Виробник: ХайдельбергЦемент Кривий Ріг
Маса упаковки: 25 кг

Щебінь фракції 20-40

₴ 1200.00

Маса: 1000 кг

Будівництво криниці – відповідальна, складна робота. Щоб викопати його на ділянці, потрібне спеціальне обладнання, достатньо сил та часу. Також потрібно мати певний досвід та знання у цій сфері. Якісні будматеріали для колодязів – один із компонентів, що дозволяє отримати ефективну, функціональну систему. Копка колодязя виконується з урахуванням існуючих і правил безпеки. Купити будматеріали для колодязів можна у нашій компанії «Дніпросептик». Ми продаємо якісні товари відомих виробників із доставкою.

Особливості будівельних матеріалів

Криницю часто облаштовують для дачі, приватного будинку, котеджу. З одного боку, вводиться труба від будинку. Зверху шахта закривається залізобетонною плитою. Виходячи з цих особливостей можна замовити будматеріали з доставкою на ваш об’єкт. Зазвичай для будівництва колодязя потрібне таке:

 • кільця відповідного діаметра;
 • плита перекриття з отвором для люка;
 • люк;
 • труби.

Ціни на будматеріали у нас вигідні для замовників. Ми оформимо доставку оперативно. Розмір всіх компонентів вибирають з урахуванням водоспоживання у будинку. Якщо вона велика, а криниця маленька, доведеться часто викликати асенізаторську техніку.

У нас можна замовити все необхідне для будівництва септика та станції біологічної очистки.

Переваги використання залізобетонних конструкцій

Наша компанія займається продажем будматеріалів, які відповідають вимогам стандартів. Це дозволяє облаштувати колодязь різного об’єму. Замовляючи компоненти для будівництва у нас, можна не боятися, що окремі елементи буде важко підігнати один під одним.

При облаштуванні автономної каналізації використовуються різні матеріали для будівництва колодязів. Кільця бувають залізобетонними та пластиковими. Другий варіант менш довговічний, може деформуватися під час руху ґрунту.

Перевагами використання ЗБВ є таке:

 • Кільця мають спеціальні пази для якісного стикування, що підвищує довговічність швів, спрощує монтаж.
 • Стики обробляють герметиком, що забезпечує повністю герметичну систему.
 • Залізобетон стійкий до механічних навантажень, не деформується під час руху ґрунту.
 • У процесі експлуатації потрібно мінімальний догляд за конструкцією.
 • Матеріал водонепроникний, не руйнується під впливом води.
 • Стінки гладкі, тому на них не накопичується бруд, не наростають відкладення.
 • ЗБВ не руйнуються під впливом перепадів температур, хімікатів, інших зовнішніх впливів.

Крім того, ціна криниці, побудованої із залізобетону, низька. Це пояснює популярність представленого матеріалу. При цьому всі компоненти системи будуть стійкі до великих навантажень, які не змінюють своїх первісних характеристик довгий час.

Люки перекриттів

Окрім кілець та перекриттів у нашому каталозі будматеріалів можна вибрати колодязні люки. Спеціальна кришка обов’язково встановлюється на горловину у передбачений отвір. Це дозволяє захистити шахту від потрапляння всередину сміття, опадів ззовні.

Випускається безліч видів люків. Вони виготовляються із різних матеріалів, що визначає їх експлуатаційні характеристики. Для приватного будинку зазвичай вибирають такі види кришок:

 • Пластикові. Це практичні, прості при експлуатації моделі, що відрізняються тривалим терміном служби, мінімальною вагою, стійкістю до вологи, хімікатів. При температурних перепадах розширення та звуження мінімальне.
 • Полімерпіщані. При виготовленні використовуються штучні термопластичні матеріали. Готовий виріб не змінює колір під час експлуатації. Люк відрізняється низькою ціною, вибором відтінків, розмірів, форм. Матеріал стійкий до дії вологи, хімікатів, ультрафіолету, має довгий термін служби.

Деякі моделі можуть мати замок, що дозволяє обмежити доступ до колодязя для сторонніх.

Чому вигідно звернутись до нас?

Наша компанія постачає будматеріали для облаштування автономної каналізації та водопроводу на вигідних для клієнтів умовах. За бажанням ви можете замовити у нас не тільки будівельні матеріали, а й монтаж під ключ. Ми виконаємо повний спектр робіт, розв’яжемо завдання будь-якої складності. До нас варто звернутися з низки причин:

 • Укладаємо договір, усі пункти якого ми чітко виконуємо. У документі чітко вказано етапи, терміни, вартість робіт.
 • Ми використовуємо лише високоякісні, стандартизовані матеріали.
 • Перелік дій узгоджується з клієнтом заздалегідь.
 • У нас працюють досвідчені, кваліфіковані працівники.
 • Ціна не змінюється під час виконання замовлення.
 • Даємо гарантію на матеріали та готову роботу.

Наші співробітники застосовують нове обладнання під час виконання робіт. Є необхідна вантажна техніка для транспортування ЗБВ, встановлення їх у котлован. Ми гарантуємо, що система буде функціональною, довговічною.

Щоб уточнити всі деталі, зателефонуйте нашим консультантам. Вони дадуть відповіді на запитання, допоможуть оформити заявку.

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору

Замовити