— Послуги

Демонтаж бетону

Демонтаж бетонних перекриттів та стяжки підлог

Демонтаж бетону – досить складне завдання. Цей матеріал відрізняється підвищеною твердістю. Залізобетон стійкий до механічних дій, тому вручну розібрати подібні конструкції складно. Ціна демонтажу бетону залежить від масштабу та складності поставлених завдань. Часто доводиться використовувати спецтехніку. Наша компанія виконає за низькою ціною демонтаж бетону вручну або за допомогою механізованої техніки. Усі роботи виконуються відповідно до існуючих норм, правил.

Потрібно зробити демонтаж бетонних конструкцій?

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Коли замовляють демонтаж бетону?

При демонтажі бетону ціна за м ² визначається низкою факторів. На вартість впливає тип конструкції, умови зносу або розбирання типу використовуваної техніки. Так, ціна демонтажу бетону відбійним молотком буде нижчою, ніж при знесенні бетону вручну. Але не завжди є можливість використовувати спецтехніку.

Співробітники нашої компанії виконають за вигідною ціною демонтаж бетону в Дніпрі наступних конструкцій:

 • залізобетон з армуванням;
 • перегородки різної товщини;
 • фундамент;
 • плити перекриттів;
 • сантехнічні кабіни, каблучки, інші конструкції;
 • опірні стіни.

Якщо доводиться працювати з армованим бетоном, використовується різальний інструмент. Ціна демонтажу армованого бетону залежить від товщини металевого дроту чи прутків. Також наша компанія виконає прибирання будівельного сміття, прибирання об’єкту та утилізацію залишків бетону.

Способи демонтажу

Вартість демонтажу бетону залежить від методу, вибраного для виконання поставлених завдань. Щоб зруйнувати бетонні стіни, перегородки, перекриття та інші конструкції визначаються умови роботи. Скільки коштує демонтаж бетону залежить від обраного методу, який буває наступним:

 • При використанні важкої техніки. Цей спосіб підійде, якщо об’єкт повністю зносять.
 • Вибуховий метод. Якщо потрібно повністю знести будову із залізобетону, може використовуватися такий спосіб.
 • Використання інструментів для алмазного різання. Ця методика підійде за умови часткової заміни частин будівлі з бетону. В цьому випадку проводиться демонтаж бетону вручну. Це дозволяє розібрати перегородку, створити отвір і т.д.

Іноді також виконується хімічний демонтаж бетону. Цей метод передбачає використання спеціальних складів, що впливають на структуру бетонних конструкцій.

Складнощі під час знесення бетону

У процесі зносу бетону можуть бути додаткові проблеми. Це підвищує вартість робіт. Наприклад, на ціну впливає необхідність проведення підготовчих робіт. Перед розбиранням або зносом може знадобитися відключити комунікації, прибрати обробку, очистити внутрішні або зовнішні ділянки від будівельного сміття тощо. Додатковими факторами, що ускладнюють роботи, є:

 • Не можна руйнувати конструкцію ударними впливами.
 • Вібрації неприпустимі.
 • Потрібен низький рівень шуму.
 • Кількість бетонного пилу при знесення має бути мінімальною.

Також роботи можуть проводитися в обмежених умовах, що також ускладнює завдання для майстрів. Це впливає на вартість. Тому перед проведенням робіт проводиться обстеження об’єкта, складається план дій. Замовнику озвучується вартість, яка не змінюватиметься під час виконання робіт.

Що впливає на ціну послуги?

Розцінки, вказані на сайті, відображають вартість за метр кубічний матеріал, який потрібно знести. Але кінцева вартість демонтажу залежить від низки чинників. Під час обстеження об’єкта враховується таке:

 • стан будівлі, споруди;
 • додаткові вимоги, що підвищують складність поставленого завдання;
 • можливість використання механізованих інструментів;
 • інші умови.

Наша компанія виконає повний комплекс робіт із вигідної вартості. Ми оптимізуємо витрати, пропонуємо комфортний сервіс. За потреби ми виконаємо всі роботи під ключ, починаючи від планування, закінчуючи вивезенням будівельного сміття та його утилізацією.

Чому вигідно звернутись до нас?

Наша компанія виконує повний спектр робіт при знесення та розбирання бетонних елементів конструкцій або цілих об’єктів. У нас можна замовити послугу на найвигідніших умовах. Ми укладаємо договір із замовником, чітко виконуємо свої зобов’язання. Ціна послуг не змінюється під час виконання завдань. Строки та інші пункти договору дотримуються нами чітко.

Ми використовуємо нове професійне обладнання. Команда фахівців виконає всі дії злагоджено. Наші співробітники мають великий досвід виконання подібних робіт. Ми зможемо демонтувати навіть найтвердіші стіни із міцного залізобетону з товстим армуванням.

Ви зможете вибрати зручний час, коли наші співробітники мають прибути на об’єкт. Ми виконаємо роботи швидко, акуратно. Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору