— Послуги

Демонтаж будівель

Професійне знесення та демонтаж будівель та споруд

Демонтаж будівель – складна, відповідальна робота, яку потрібно довірити професіоналам. Непідготовлений майстер може припуститися помилок, які призведуть до серйозних наслідків. Ціна демонтажу будівлі залежить від складності робіт, типу задіяної техніки, методики зносу і т. д. Щоб стара споруда не займала корисну площу, її потрібно знести. Виконати за низькою ціною демонтаж будівель та споруд можуть працівники нашої компанії. Ми виконаємо всі роботи з урахуванням існуючих норм та вимог.

Потрібно зробити демонтаж будівель?

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Особливості демонтажу будівель

Демонтаж будівель та споруд виконується, якщо об’єкт більше неможливо використовувати за призначенням. Старі будови небезпечні для проживання, господарського використання. Вони не експлуатуються, можуть заселятися безпритульними тваринами. Ризик виникнення пожежі чи мимовільного обвалення великий. У цьому випадку доцільно виконати знесення та демонтаж будівель та споруд. Виконати ці роботи слід у таких випадках:

 • об’єкт із якихось причин не влаштовує власника, він його не експлуатує;
 • будівля морально, фізично застаріла;
 • об’єкт визнано аварійним;
 • експлуатувати будинок неможливо з інших причин.

Наша компанія виконає демонтаж виробничих будівель, житлових будинків різної поверховості, господарських об’єктів.

Основні етапи робіт

Вартість демонтажу будівель та споруд залежить від низки факторів. У процесі зносу об’єкта виконується низка послідовних робіт. Обов’язковими етапами є:

 • Планування. Це підготовчий етап, під час якого складається план майбутніх робіт. Будівництво обстежується, визначається, з яких матеріалів зведено. Часто до нас звертаються, щоб виконати демонтаж цегляних будівель, будівель із залізобетону. Визначається стан та ступінь аварійності.
 • Прибирання внутрішнього простору та площ навколо будівлі. Обладнання, комунікації видаляються із будівлі. Предмети, матеріали відправляються на утилізацію відповідно до існуючих норм.
 • Наземну частину ліквідують. Для цього використовується спецтехніка, яка розбирає будинок за рівнями. У нашій компанії можна замовити за низькою ціною демонтаж будівель, споруд з інших матеріалів.
 • Знесення конструкцій, що знаходяться під землею. Це фундаменти, підвали, підземні поверхи. Котлован зачищається.
 • Територія розрівнюється, засипається котлован, об’єкт готується для подальшого будівництва.
 • Вивіз будівельного сміття на спеціальний полігон для утилізації.

Деякі матеріали після знесення можна використовувати повторно. Це дозволяє частково компенсувати витрати замовника. Наша компанія виконає демонтаж будівель у Дніпрі, утилізацію будівельного сміття.

Методи демонтажу

Демонтаж старих будівель виконується у різний спосіб. Попередньо розробляється план робіт, який чітко виконується у процесі знесення. Демонтаж промислових будівель, житлових будинків, складів буває наступним:

 • Повний. І тут проводиться розбирання всіх компонентів будівлі. Для цього використовується важка будівельна техніка.
 • Частковий. Якщо потрібно розібрати лише частину конструкції, цей вид демонтажу виконується. Майстрам у цьому випадку доводиться працювати в обмежених умовах, а обсяг динамічних навантажень значно знижується. Це дозволяє зберегти цілісність інших частин будівництва.

Наша компанія виконає розбирання, демонтаж будівель різними методами. Ми розробимо стратегію дій. Наші співробітники зносять будівлі ручним, напівмеханізованим, механізованим, спеціальними методами.

Чому варто звернутися до нашої компанії?

Наша компанія має великий досвід у частковому та повному розбиранні, знесенні будівель. У нас є все необхідне, щоб усунути стару споруду або її частину. Ми оберемо оптимальну методику, проведемо комплекс підготовчих робіт. Усі дії виконуються злагоджено командою досвідчених професіоналів. Переваги співпраці з нашою компанією:

 • Перед початком робіт укладається договір, пункти якого чітко виконуються.
 • Ми вирішуємо прості та складні завдання, виконаємо роботи будь-якої складності.
 • Ми маємо продуктивне, професійне обладнання, здатне виконувати великі обсяги роботи.
 • Терміни виконання кожного етапу роботи точно дотримуються.
 • Ми вивеземо будівельне сміття на спеціальний полігон, розчистимо місцевість для подальших робіт.

Зателефонуйте нашим консультантам по телефону або замовте зворотній зв’язок. Ми передзвонимо, дамо необхідні роз’яснення. Замовлення приймаються у зручний для вас час.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору