— Послуги

Автономна каналізація

Автономна каналізація не має виходу до суспільної системи зливу стічних вод. Вона облаштовується зазвичай у приватному будинку. Можливе облаштування локальних очисних споруд на великих об’єктах, наприклад у готелі, для житлової забудови або виробництва. Існує кілька варіантів облаштування такої системи. Наша компанія «Дніпросептик» спроектує та змонтує каналізацію для приватного будинку швидко та недорого. Ми чітко дотримуємося існуючих норм і стандартів, гарантуємо якість готової системи.

Різновиди автономної каналізації

Існує кілька основних принципів каналізації на дачі, у власному будинку. Вибір залежить від особливостей експлуатації системи. У нашій компанії можна замовити такі види автономної каналізації для дому:

 • накопичувальна вигрібна яма;
 • септик;
 • станція біологічної очистки.

Ціна очисних споруд у нашій компанії низька. Ми виконаємо повний спектр робіт, вирішимо завдання будь-якої складності.

Вигрібна яма

Наша компанія в короткі терміни, швидко та якісно здійснить проектування та будівництво вигрібної ями в приватному будинку з бетонних кілець необхідного вам обсягу.

Септик для приватного будинку

Септик для приватного будинку – це неодмінна умова комфортного проживання, оскільки тільки така автономна очисна система дозволяє ефективно відводити стічні води там, де немає можливості підключення до центральної каналізації.

Септик для дачі

Для гарного відпочинку на дачі потрібна автономна каналізація. Встановивши септик на заміській ділянці, ви зможете організувати в будинку туалет та душ, придбати посудомийну та пральну машину. Відмовитися від вигрібної ями і окремого туалету, звільнивши площу ділянки. Ви забудете про неприємний запах та інші проблеми, пов’язані з роботою каналізації.

Встановлення септика

Встановлення септика на дачі, в котеджі або в приватному будинку – важлива та відповідальна процедура. Наша компанія надає послуги з монтажу септиків усім охочим, у тому числі тим, хто купив його не в нас.

Автономна каналізація для приватного будинку в Дніпрі та області

Вигрібна яма

Однією з найпростіших та недорогих систем автономної каналізації для приватного будинку залишається вигрібна яма. Зазвичай подібну споруду облаштують на дачі, де господарі бувають досить рідко. Є кілька особливостей у представленого виду локальної каналізації:

 • Об’єм стічних вод та водоспоживання повинні бути мінімальними.
 • Нечистоти потрібно періодично відкачувати за допомогою асенізаторської техніки.
 • Є ризик забруднення ґрунту.

Вигрібну яму не облаштують на ділянках, де ґрунт піщаний, або ґрунтові води підходять близько до поверхні.

Септик

Це ємність, у яку зливаються нечистоти. Вона облаштовується у ґрунті, може мати одну або кілька секцій. Каналізація-септик працює за принципом накопичення нечистот, тому періодично його потрібно очищати. І тому викликають спеціальну техніку.

Влаштування септика для приватного будинку дозволяє частково переробляти відходи, поділяючи їх на воду та органічні сполуки. Для цього всередину заливають розчин, що містить бактерії. Завдяки такій системі автономна каналізація-септик виявляється зручнішою. Чистити ємність доведеться рідше, ніж вигрібну яму.

Якщо ви замовите септик для приватного будинку під ключ, ви зможете облаштувати в будинку повноцінну ванну і туалет. Це хороший варіант, якщо в будинку мешкає кілька людей. Купити септик для приватного будинку можна наступних видів:

 • Герметична ємність із пластику або залізобетону.
 • Яма без дна (дренажна система).

Септик підійде для дачі, де люди проводять багато часу, використовують досить багато води.

Станція біологічного очищення

Біосептик – найкраще рішення для приватного будинку, де мешкає сім’я з кількох людей. Ця система відповідає сучасним нормам, стандартам. Ступінь очищення сягає 98%. Представлені очисні споруди для каналізації дозволяють отримати технічну воду, що використовується для поливу.

Біосептик для приватного будинку – гарне рішення, яке дозволяє організувати ефективне очищення. Представлена ​​автономна каналізації для дачі складається з кількох ємностей, у яких нечистоти очищаються у кілька етапів.

Як правильно вибрати автономну каналізацію?

Важливо вибрати тип автономної каналізації для приватного будинку. Наші співробітники допоможуть визначити найкращий варіант. Ми врахуємо такі фактори:

 • середньодобовий обсяг води, який прогнозовано витрачатиме сім’я;
 • наявність вільного простору на ділянці, достатньо віддаленої від інших важливих комунікацій та систем;
 • чи є можливість забезпечити стабільне електропостачання;
 • особливості ґрунту, глибина залягання ґрунтових вод.

У нас можна придбати автономну каналізацію для приватного будинку будь-якої складності. Можна вибрати систему відповідно до виділеного бюджету. Ціна автономної каналізації для будинку залежить від складності, продуктивності обладнання.

Чому варто звернутися до нашої компанії?

Наша компанія має великий досвід облаштування очисних споруд для приватного будинку. Ми маємо необхідне обладнання для проведення робіт різної складності. Наші співробітники виконають проектування, будівництво вигрібної ями, септика чи станції біоочищення. Ми гарантуємо якість робіт, відповідність готової каналізації суворим сучасним вимогам.

До нас вигідно звернутися з таких причин:

 • Із замовником укладається договір, терміни виконання якого чітко регламентуються.
 • Маємо великий досвід облаштування зливних ям, септиків, станцій біологічної очистки.
 • Комплексно вирішуємо завдання будь-якої складності.
 • За потреби виконаємо супутні роботи.
 • Ціна не змінюється у процесі виконання замовлення.

Ми запропонуємо найкращі рішення з урахуванням існуючих умов та бюджету замовника.

Наші переваги

Чому ми?

Сьогодні наша компанія – один із лідерів з облаштування вашої каналізації у Дніпрі та Дніпропетровській області! Головна відмінність ДніпроСептик від інших компаній у тому, що кожна людина в нашій команді може сказати: «Мені не байдуже, як це працюватиме».

Якість

Ми працюємо на якість та результат. Нехай не великий об'єкт, але зроблений ідеально принесе більше плодів, ніж 20 великих однієї лівої.

Гнучкість

Індивідуальний підхід та гнучка цінова політика – запорука плідної та безперервної роботи.

Співробітництво

Наша команда завжди відкрита партнерам. Якщо ви вмієте робити те, що ми не вміємо, завжди раді вислухати ваші пропозиції щодо співпраці.

Комплекс послуг

Виконуємо повний комплекс робіт з будівництва інженерних систем "під ключ".

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору