— Наша продукція

Залізобетонні плити

Бетонні плити септика у Дніпрі

Плита перекриття ПП 8

₴ 1100.00

Зовнішній діаметр: 1,0 м

Плита нижня ПН 10

₴ 1300.00

Зовнішній діаметр: 1,2 м
Маса: 350 кг

Плита нижня ПН 15

₴ 2700.00

Зовнішній діаметр: 1,7 м
Маса: 750 кг

Плита нижня ПН 20

₴ 4300.00

Зовнішній діаметр: 2,2 м
Маса: 1480 кг

Плита нижня ПН 8

₴ 1200.00

Зовнішній діаметр: 1,0 м

Плита перекриття посилена ППП 10

₴ 1350.00

Зовнішній діаметр: 1,2 м
Навантаження: 5 т

Плита перекриття посилена ППП 15

₴ 3000.00

Зовнішній діаметр: 1,7 м
Навантаження: 5 т

Плита перекриття посилена ППП 20

₴ 4700.00

Зовнішній діаметр: 2,2 м
Навантаження: 5 т

Плита перекриття посилена ППП 8

₴ 1250.00

Зовнішній діаметр: 1,0 м
Навантаження: 5 т

Плита перекриття ПП 10

₴ 1250.00

Зовнішній діаметр: 1,2 м
Маса: 250 кг

Плита перекриття ПП 15

₴ 2500.00

Зовнішній діаметр: 1,7 м
Маса: 680 кг

Плита перекриття ПП 20

₴ 4100.00

Зовнішній діаметр: 2,2 м
Маса: 130 кг

Плита перекриття колодязя

Плита перекриття колодязя є важливим компонентом, що захищає шахту від сміття, бруду та інших зовнішніх факторів. Зазвичай на неї ставлять люк, який дозволяє за необхідності отримати доступ до внутрішньої частини системи. Це дозволяє виконати ревізію, отримати доступ до обладнання всередині. Замовити плити перекриття високої якості можна у нашій компанії «Дніпросептик». Ми виконаємо доставку на об’єкт оперативно.

Особливості ЗБВ конструкцій

Розміри, ціна плити перекриття колодязя може помітно відрізнятись залежно від параметрів споруди. ЗБВ відрізняються високим показником стійкості до механічних навантажень. Це забезпечує безпеку перебування на ділянці, де збудовано автономну каналізацію або водопровід.

Наявність перекриття над шахтою дає змогу закрити її від несприятливих зовнішніх факторів. Чистити та реставрувати колодязь доведеться набагато рідше, якщо його канал буде закрито.

Представлені конструкції виготовляють із бетону марочності від М200 і вище. Крім того, у структурі є арматура із сталі. Це забезпечує міцність ЗБВ, запобігає їх прогинам і передчасному руйнуванню. Розміри та ціни ЗБ-плити перекриття бувають різні. Вибір залежить від особливостей і призначення колодязя, розміру шахти та інших факторів.

Переваги залізобетону

Залізобетонні колодязі є універсальними. Цей вид матеріалів часто вибирають під час будівництва автономної каналізації, дренажних та водопровідних систем. Вартість представлених ЗБВ щодо невисока. Дізнатись розміри та ціни бетонних плит перекриття можна у наших консультантів по телефону.

ЗБВ мають низку переваг, що пояснює їхню популярність при будівництві інженерних систем на заміській ділянці. Основні позитивні якості:

  • Стійкість до механічних навантажень, ЗБВ не руйнуються під тиском ґрунту та при інших навантаженнях.
  • Матеріал водонепроникний, тому колодязь герметично закритий від зовнішніх впливів.
  • У процесі експлуатації потрібний мінімальний догляд. Не потрібно робити обслуговування, реставрацію.
  • Поверхні гладкі, тому на них не накопичується бруд, сміття.
  • Матеріал не руйнується під впливом перепадів температур, хімікатів, вібрацій, ультрафіолету та інших зовнішніх дій.

Це пояснює популярність представлених конструкцій. При цьому ЗБВ стійкі до великих навантажень і не змінюють своїх первісних характеристик довгий час. Це забезпечує тривалий термін служби системи.

Важливі нюанси при роботі зі ЗБВ

ЗБ-перекриття відрізняються великою вагою. Це пояснюється використанням бетону та сталевої арматури. Ці матеріали відрізняються великою вагою. Тому, якщо потрібно використовувати подібні перекриття, ретельно планують процес будівництва колодязя. Потрібно забезпечити достатньо місця для вантажної техніки, яка привезе конструкції на об’єкт.

Крім того, монтувати самостійно важкі компоненти колодязя не вдасться. Для цього задіюється такелажне обладнання. Щоб уникнути проблем, у нашій компанії можна не тільки замовити ЗБ перекриття, а й укласти договір на їхнє транспортування та встановлення. Ми маємо все необхідне, щоб виконати повний спектр робіт з облаштування автономної каналізації та водопроводу.

Замовити доставку перекриття бажано вже після того, як буде створено ствол та облаштовано дно системи. Після цього можна виконати встановлення перекриття.

Різновиди

Випускаються плити перекриття для колодязів різної форми. Вибір залежить від особливостей проекту. Випускаються наступні ЗБВ для накриття шахти колодязя:

  • круглі;
  • прямокутні;
  • квадратні.

Отвір для люка може бути круглим і прямокутним. Перший варіант зустрічається набагато частіше. Це дозволяє поставити на горловину люк. Прямокутний виріз вибирають, якщо криниця неглибока, а воду з неї черпають за допомогою відра.

Чому варто звернутись до нас?

Наша компанія має великий досвід у будівництві автономної каналізації та водопроводу на приватних ділянках. Ми використовуємо спеціальну техніку, нові, високоякісні матеріали. Це дозволяє нам виконати роботи швидко та якісно. У нас працюють досвідчені проектувальники, землекопи, вантажники, такелажники та інші спеціалісти. Команда кваліфікованих професіоналів вирішить завдання будь-якої складності.

Ми використовуємо бетонні перекриття високої якості. Вони виготовлені з надійних матеріалів відповідно до чинних стандартів. Вибір конструкції робиться відповідно до передбачуваного граничного навантаження. Це дозволяє швидко монтувати всі компоненти та оптимізувати витрати замовника. Готовий колодязь буде довговічним та функціональним.

У нашій компанії продаються ЗБВ за вартістю, рекомендованою виробником. Тому замовити конструкції із залізобетону у нас можна на вигідних умовах. Зателефонуйте нашим консультантам, щоб поставити запитання, оформити замовлення.

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору

Замовити