— Послуги

Криниці

Криниці під ключ у Дніпрі та області

Щоб час перебування на дачі, у заміському будинку було приємним, господарям важливо подбати про наявність усіх комунікацій. Без водопостачання та каналізації важко уявити нормальний побут. Щоб організувати комплексну систему подачі води до будинку та відведення відпрацьованих стоків, будують відповідні колодязі. Це оптимальне рішення для заміського котеджу, де немає підведених централізованих комунікацій. Замовити будівництво за вигідною ціною колодязя можна в нашій компанії Дніпросептик. Ми виконаємо повний перелік робіт швидко, з гарантією якості.

Наші послуги

Колодязь із залізобетонних кілець

Команда «ДніпроСептик» найкращий ваш вибір для копання шахти Сливної (вигрібної) ями та колодязя. Пропонуємо вартість роботи у розумних межах професійний монтаж.

Копка колодязя

Копка колодязів – досить просте на перший погляд завдання, яке насправді складається з кількох складних технологічних етапів. Якщо ви хочете, щоб на вашій ділянці з’явився впорядкований колодязь, в якому завжди буде чиста та свіжа вода, довіряти цю роботу слід фахівцям.

Чищення та поглиблення колодязя

У тому випадку, коли рівень води в шахті колодязя пішов, дзвоніть нам і тоді води додасться! Зменшення стовпа води у колодязі – це ознака, що потрібне поглиблення колодязя, колодязної шахти. Серед усіх вищезгаданих послуг, які ми пропонуємо, є чищення та поглиблення колодязів. Замовити наші послуги ви можете у м. Дніпрі та області, наші дорогі клієнти.

Види колодязів для приватного будинку

Ціна колодязя залежить від його особливостей, складності майбутніх робіт. У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які зможуть побудувати автономну систему каналізації та водопроводу в обмежений термін на вигідних для замовника умовах.

Ми використовуємо сучасне, продуктивне обладнання, тому при необхідності ми створимо будь-які види колодязів, криниці на заміській ділянці. Враховуються особливості ґрунту, розташування об’єктів на ділянці, інші параметри. У нас можна замовити будівництво наступних колодязів під ключ:

 • Каналізаційні. Це елемент мережі автономної каналізації, що забезпечує доступ до основних вузлів щодо ревізії. Каналізаційні колодязі на дачі бувають промивними, перепадними та оглядовими.
 • Дренажні. Це компонент автономної каналізації, який буває поглинальним, водоприймаючим та поворотним.
 • Водоприймальні. Використовуються для збирання талої, відведеної води. Якщо в околицях ділянки немає водоймів, куди можна відводити відфільтровану технічну воду, її збирають у подібні колодязі.
 • Водопровідні. Це точка водозабору, звідки вода постачається до будинку. Водопровідна криниця на дачі дозволяє отримувати технічну воду, яка використовується для поливу та господарських потреб. За бажання її можна додатково очищати за допомогою системи фільтрів. Так одержують питну воду.

Колодязі виготовляються із пластику, залізобетону, цегли та інших матеріалів. Найпростішим і найнадійнішим варіантом залишається використання ЗБ-кілець. Вартість такої споруди залишається прийнятною для замовників. При цьому криниця буде довговічною, не вимагатиме спеціального обслуговування довгий час.

Етапи будівництва

Будівництво колодязя проводиться у кілька етапів. Для кожного виду представлених споруд існує безліч нюансів та правил. Основні етапи такі:

 • Планування. Проводяться розвідувальні роботи, оцінюється становище інших об’єктів дільниці. Наші проектувальники чітко виконують вимоги стандартів щодо розташування колодязя та інших компонентів системи. Це забезпечує функціональність колодязя, його тривалий термін служби.
 • Земляні роботи. Потрібно підготувати заглиблення у ґрунті. Стінки при цьому обов’язково зміцнюються. Оптимально використати для цього залізобетонні кільця. Стики між ними герметизуються.
 • Облаштування днища. Деякі колодязі мають закриту конструкцію, не дозволяючи стокам потрапляти у ґрунт. Якщо ж будується водозабірна споруда, на дні обов’язково облаштовується донний фільтр. Він складається із щебеню або гравію.
 • Будівництво оголовка. Це верхня секція криниці, яка може мати кришку.

Деякі колодязі вимагають облаштування насосного обладнання та інших пристроїв. Іноді це необхідно для забезпечення правильного функціонування системи. Усі нюанси, необхідні доповнення, розраховуються нашими фахівцями на стадії проектування.

За потреби труби від колодязя підводяться до будинку. По ним можуть відводитися стоки, якщо облаштовується каналізаційний або дренажний колодязь. Якщо ж метою будівництва колодязя є створення водопостачання, з комунікацій до будинку подається вода за допомогою насоса.

Чому варто звернутись до нас?

Деякі власники заміських ділянок вирішуються на будівництво колодязя самотужки. Варто врахувати, що це досить складний, трудомісткий процес, який вимагає від майстрів певних знань та умінь. Якщо господарі власного будинку не займалися будівництвом колодязів раніше, вони можуть зіткнутися із низкою серйозних проблем.

Припустившись помилки, доведеться витрачати додаткові кошти на відновлення працездатності системи. Щоб уникнути проблем, гарантовано отримати функціональну, довговічну каналізацію або водогін, зверніться до нашої компанії. Є кілька причин, чому варто довірити будівництво колодязя нашої компанії:

 • Ми маємо великий досвід будівництва автономної каналізації та водопостачання.
 • Наші співробітники мають високу кваліфікацію, працюють на результат.
 • Із замовниками укладається договір, у якому чітко зазначені етапи роботи, терміни їх виконання та ціна послуг. Вартість не змінюється під час виконання замовлення.
 • Завдяки використанню професійної техніки вдається побудувати колодязь максимально швидко.
 • На готову роботу надається гарантія.

Зателефонуйте нашим консультантам, щоб поставити запитання, оформити заявку. Наш менеджер надасть потрібні роз’яснення.

Наші переваги

Чому ми?

Сьогодні наша компанія – один із лідерів з облаштування вашої каналізації у Дніпрі та Дніпропетровській області! Головна відмінність ДніпроСептик від інших компаній у тому, що кожна людина в нашій команді може сказати: «Мені не байдуже, як це працюватиме».

Якість

Ми працюємо на якість та результат. Нехай не великий об'єкт, але зроблений ідеально принесе більше плодів, ніж 20 великих однієї лівої.

Гнучкість

Індивідуальний підхід та гнучка цінова політика – запорука плідної та безперервної роботи.

Співробітництво

Наша команда завжди відкрита партнерам. Якщо ви вмієте робити те, що ми не вміємо, завжди раді вислухати ваші пропозиції щодо співпраці.

Комплекс послуг

Виконуємо повний комплекс робіт з будівництва інженерних систем "під ключ".

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору