— Послуги

Демонтаж старого будинку

Знесення та демонтаж старих будинків у Дніпрі та області

Демонтаж старого будинку – складна, відповідальна робота. Виконати її мають право лише підготовлені професіонали. Непідготовлений майстер може припуститися помилок, які призведуть до серйозних наслідків. Ціна демонтажу старого будинку залежить від складності робіт, типу задіяної техніки, методики зносу і т. д. Щоб стара споруда не займала корисну площу, її потрібно знести. Виконати за низькою ціною демонтаж старого будинку вручну або під час використання спецтехніки можуть працівники нашої компанії.

Потрібно зробити демонтаж/знесення старого будинку?

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Особливості демонтажу будівель

Наша компанія виконає всі роботи з урахуванням існуючих норм та вимог. Ми виконаємо за низькою ціною демонтаж старого будинку в Дніпрі вручну або за допомогою спецтехніки та професійного інструменту. Цю послугу замовляють, якщо об’єкт більше не можна використовувати за призначенням. Старі будови небезпечні для проживання, господарського використання. Ризик виникнення пожежі чи мимовільного обвалення великий.

В цьому випадку доцільно виконати демонтаж старого будинку з вивозом будівельного сміття. Виконати ці роботи слід у таких випадках:

 • об’єкт не влаштовує власника, він його не експлуатує;
 • будівля морально застаріла;
 • конструкції зносилися, більше не витримують навантаження;
 • об’єкт визнано аварійним;
 • експлуатувати будинок неможливо з інших причин.

Наша компанія виконає за низькою вартістю демонтаж старого будинку, житлових будинків різної поверховості, господарських об’єктів.

Основні етапи робіт

Вартість робіт із демонтажу старого будинку залежить від низки факторів. У процесі зносу об’єкта виконується низка послідовних робіт. Обов’язковими етапами є:

 • Складання плану. Це підготовчий етап, якого обійтися не можна. Складається план майбутніх робіт з урахуванням умов. Будівництво обстежується, визначається, з яких матеріалів зведено. Часто до нас звертаються, щоб виконати знесення конструкцій, які стоять поряд з іншими будівлями. Визначається стан та ступінь аварійності.
 • Прибирання всередині та зовні об’єкта. Обладнання, комунікації, оздоблення видаляються із будівлі. Предмети, матеріали відправляються на утилізацію відповідно до існуючих норм. У нас можна замовити за вигідною ціною демонтаж старого будинку з вивозом сміття.
 • Наземну частину ліквідують. Для цього використовують спецтехніку, яка розбирає будинок поступово, рівень за рівнем.
 • Розбирає компоненти, що знаходяться під землею. Це фундаменти, підвали, підземні поверхи. Котлован зачищається.
 • Територія розрівнюється, засипається котлован, об’єкт готується для подальшого будівництва.
 • Вивіз будівельного сміття на спеціальний полігон для утилізації.

Деякі матеріали після знесення можна використовувати повторно. Це дозволяє частково компенсувати витрати замовника. Наша компанія виконає роботи швидко, відповідно до розробленого плану.

Методи демонтажу

Знести будівлю, яка знаходиться в аварійному стані або більше не обслуговується, можна в різний спосіб. Попередньо розробляється план робіт, який чітко виконується у процесі знесення. Скільки коштує демонтаж старого будинку, можна дізнатись у наших консультантів. Можна виконати знесення такими способами:

 • Повністю. І тут проводиться розбирання всіх компонентів будівлі. Для цього використовується важка будівельна техніка.
 • Частковий. Якщо потрібно розібрати лише частину конструкції, цей вид демонтажу виконується. Майстрам у цьому випадку доводиться працювати в обмежених умовах, а обсяг динамічних навантажень значно знижується. Це дозволяє зберегти цілісність інших частин будівництва.

Наша компанія використовує різні методи у процесі знесення старих будинків. Ми розробимо оптимальний план дій із урахуванням існуючих умов. Наші співробітники зносять будівлі ручним, напівмеханізованим, механізованим, спеціальними методами.

Чому варто звернутися до нашої компанії?

Наша компанія має великий досвід у частковому та повному розбиранні, знесенні будівель. У нас є все необхідне, щоб усунути стару споруду. Усі дії виконуються злагоджено командою досвідчених професіоналів. Переваги співпраці з нашою компанією:

 • Перед початком робіт укладається договір, пункти якого чітко виконуються.
 • Ми вирішуємо прості та складні завдання, виконаємо роботи будь-якої складності.
 • Ми маємо продуктивне, професійне обладнання, здатне виконувати великі обсяги роботи.
 • Терміни виконання кожного етапу роботи точно дотримуються.
 • Ми вивеземо будівельне сміття на спеціальний полігон, розчистимо місцевість для подальших робіт.

Наша компанія вибирає оптимальну методику, проводить комплекс підготовчих робіт. Зателефонуйте нашим консультантам по телефону або замовте зворотній зв’язок. Ми передзвонимо, дамо необхідні роз’яснення. Замовлення приймаються у зручний для вас час.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору