— Послуги

Земляні роботи

Земляні роботи у Дніпрі та області

Під час будівництва автономної каналізації чи водопроводу обов’язковим етапом будуть земляні роботи. Без них неможливо підготувати місце для встановлення резервуарів та комунікацій, іншого обладнання. Варто врахувати, що земельні роботи належать до відповідальних завдань. Вони вирізняються високою складністю. Якщо готується поглиблення для колодязя, то це ще й досить небезпечне завдання. Від робітників потрібні не лише певні навички та знання, а й чітке виконання правил безпеки.

Замовити земляні роботи за ціною, вигідною для будь-якого замовника, можна у нашій компанії «Дніпросептик». Ми виконаємо поставлене завдання швидко, у визначений термін.

Наші послуги

Розробка котловану

Розробка котловану потрібна в тому випадку, якщо фундамент буде заглиблений. Як правило, такі земляні роботи проводяться перед будівництвом багатоповерхового будинку, котеджу з цокольним поверхом або повноцінною підлогою. Якщо вам потрібна розробка котловану в Дніпрі, наша компанія «ДніпроСептик» готова вам допомогти.

Копка траншей

Риття траншей – це один із видів землерийних робіт, який дозволяє підготувати ґрунт для закладання фундаменту під будинок, виконати копання канав під каналізацію або під кабель. Цей процес має враховувати низку факторів. Якщо вам потрібна копка траншей у Дніпрі та області, наша компанія «ДніпроСептик» готова вам допомогти.

Особливості копання ґрунту

Виробництво земляних робіт вимагає від майстра серйозної підготовки. Вони виконуються відповідно до створеного проекту. У плані може передбачатися шахта для колодязя та траншеї для прокладання труб. Ціни на земляні роботи залежать від особливостей їх проведення. Копка може проводитися такими способами:

  • Вручну. Ціна копки землі вручну досить висока, тому що це складний, трудомісткий процес. Задіяні лопати, відра, іноді використовується спеціалізований ручний інструмент. Бригада робітників поступово виймає ґрунт із шахти, створює траншеї. Розробка ґрунту вручну проводиться на ділянці, куди доступ спецтехніки ускладнений. Також цю послугу замовляють для створення шахти колодязя для каналізації чи водопроводу.
  • За допомогою спецтехніки. Машини, які дозволяють створювати шахти, траншеї, зазвичай використовуються при створенні централізованих комунікацій. Робота в цьому випадку виконується швидше, ніж під час розробки котловану вручну. Але при цьому є низка обмежень. Габаритна техніка може заїхати далеко не на кожну ділянку.

Риття котловану виконують після покупки резервуару або кілець. Це дозволяє створити поглиблення в ґрунті, форма і розмір якого точно відповідатиме ємності.

Якщо матеріали були куплені заздалегідь, після земляних робіт поглиблення може підтопити. Через це його стінки обсипаються, а подальші роботи помітно ускладнюються.

Створення траншей

Розробка траншеї передбачає створення заглиблень у ґрунті, які ведуть від будинку до колодязя. Вони залишаються відкритими до тих пір, поки в них не буде прокладено труби. Потім комунікації заривають у землю, забезпечуючи їхній захист від несприятливих зовнішніх факторів.

Ширина траншеї не перевищує 3 м. Протяжність і конфігурація залежить від розробленого заздалегідь плану. Забезпечується певний нахил для правильного відведення стоків із дому, якщо планується будівництво автономної каналізації. Під час будівництва колодязя для питної води подачу в будинок забезпечує насосне обладнання. При будівництві траншеї враховують таке:

  • тип ґрунту;
  • рівень ґрунтових вод під поверхнею землі;
  • граничні температури взимку;
  • тип комунікацій.

Якщо ґрунт сипкий, стінки додатково зміцнюють, запобігаючи їх обсипанню. Траншея зазвичай має трапецієподібну форму, але стінки можуть бути перпендикулярні.

Риття колодязя

Співробітники нашої компанії виконають земляні роботи під час будівництва колодязя. У нас є все необхідне для копання. Дізнатись ціну за куб земляних робіт вручну можна у наших консультантів за телефоном. Методика будівництва така:

  • Свердловина риється на глибину 1,5 м, дно вирівнюється.
  • Встановлюється перше кільце. Зверху облаштовується опорна конструкція, за допомогою якої вона опускається у підготовлену шахту.
  • Кільце вирівнюється за рівнем.
  • Землю всередині розпушують, виймають на поверхню. Рівень кільця знижується. Коли він стане нижчим за рівень землі, на нижнє кільце встановлюють наступне ЗБВ.

Процедура повторюється, доки не буде досягнуто потрібної глибини шахти. Потім облаштовується дно відповідно до особливостей проекту.

Вивіз ґрунту

Після створення траншей та шахти колодязя на ділянці залишається багато землі. Вона порушує гармонію ландшафтного дизайну. Тому потрібно замовити вивіз ґрунту. Наші співробітники швидко занурять землю у вантажний транспорт та відвезуть із ділянки. Дізнатись ціну вивезення ґрунту можна у наших консультантів. Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Ми дамо докладні роз’яснення щодо особливостей проведення земляних робіт.

Наші переваги

Чому ми?

Сьогодні наша компанія – один із лідерів з облаштування вашої каналізації у Дніпрі та Дніпропетровській області! Головна відмінність ДніпроСептик від інших компаній у тому, що кожна людина в нашій команді може сказати: «Мені не байдуже, як це працюватиме».

Якість

Ми працюємо на якість та результат. Нехай не великий об'єкт, але зроблений ідеально принесе більше плодів, ніж 20 великих однієї лівої.

Гнучкість

Індивідуальний підхід та гнучка цінова політика – запорука плідної та безперервної роботи.

Співробітництво

Наша команда завжди відкрита партнерам. Якщо ви вмієте робити те, що ми не вміємо, завжди раді вислухати ваші пропозиції щодо співпраці.

Комплекс послуг

Виконуємо повний комплекс робіт з будівництва інженерних систем "під ключ".

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору