— Послуги

Септик для дачі

Установка септика на дачі у Дніпрі та області

Часто власники заміської нерухомості вирішують встановити септик для дачі. Це вид автономної каналізації, який стає чудовою альтернативою вигрібній ямі. Правильно облаштований септик відповідає санітарно-гігієнічним нормам, не заважає відпочинку на дачі. Купити септик для дачі та замовити його встановлення можна у нашій компанії Дніпросептик. Ми виконаємо повний комплекс робіт. У нас можна замовити септик для надання під ключ на вигідних умовах.

Замовити встановлення септика для дачі

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Накопичувальний септик

Сьогодні власники заміської нерухомості можуть купити септик для надання різного принципу дії. Найдешевшим рішенням є встановлення пластикового або залізобетонного герметичного резервуару. Ця система має ряд переваг та недоліків. До позитивних якостей накопичувального септика для дачі належить таке:

 • Конструкція проста, установка потребує мінімальних витрат.
 • Місткість герметична, тому в ґрунт не потраплять шкідливі відходи.
 • Для власників дачі, які бувають за містом нечасто, накопичувальний септик – найкраще рішення.

Але у представлених систем є й низка недоліків. Об’єм резервуара обмежений, тому згодом доведеться викликати асенізаторську машину. Крім того, доведеться контролювати обсяг водоспоживання. Приймати душ за наявності герметичного септика не вдасться. Виконувати відкачування стоків у разі доведеться занадто часто.

Система з фільтруючим принципом дії

Якщо сім’я буває за містом часто, мешкає в котеджі кілька днів поспіль, можна вибрати септик для дачі без відкачування. Вартість таких систем досить висока, але при цьому користувач отримує ряд переваг:

 • На ділянці відсутній неприємний запах.
 • Не потрібно відкачування відходів.
 • Ризик зараження ґрунтових вод мінімальний.
 • Можна не контролювати водоспоживання, приймаючи душ, стираючи в машинці і т.д.

Варто зважити, що змонтувати накопичувальний септик своїми руками дуже складно. Імовірність припуститися помилки велика. Через це перебування на дачі стане максимально некомфортним. Потрібні додаткові витрати на виправлення недоліків. Тому варто довірити монтаж септика команді наших досвідчених професіоналів.

Переваги дачних септиків

Звичайно, для багатьох простіше облаштувати вигрібну яму на дачі, особливо якщо господарі бувають тут нечасто. Але варто враховувати, що септик має низку переваг. На відміну від вигрібної ями, це сучасний вид автономної каналізації, що повністю відповідає санітарним нормам.

Усередині відбувається відстоювання та розшарування відходів на воду та тверду фракцію. Крім того, використовуються спеціальні бактерії, що переробляють відходи на 40-98%.

Ціна септика для дачі залежить від його конструкції та особливостей. Це ємність, виготовлена ​​із пластику, залізобетону, цегли або металу. Представлений різновид автономної каналізації відрізняється низкою переваг:

 • Розмір надземної частини невеликий, тому не виникає складнощів із вибором місця для будівництва.
 • На ділянці не буде неприємного запаху (за умови правильного догляду за системою).
 • Можна купити септик для дачі недорого, якщо водоспоживання невелике. Для сімей, які облаштували на дачі душ, використовують пральну машину, випускаються ємності великого обсягу.
 • Технічне обслуговування проводиться набагато рідше, ніж при використанні зливної ями.
 • Система не шкодить довкіллю.
 • Довгий термін служби (близько 40 років).

Ціна септика для дачі під ключ у нашій компанії низька, а якість гарантовано висока. Ми облаштуємо функціональну систему автономної каналізації, щоб ви змогли користуватися не тільки туалетом та умивальником, але й душем, пральною та посудомийною машиною.

Що враховують під час виборів септика?

Наша компанія допоможе вибрати оптимальний варіант системи автономної каналізації для вашого заміського будинку. При виборі ми враховуємо таке:

 • Як часто господарі бувають на дачі.
 • Тип ґрунту, рівень ґрунтових вод на ділянці.
 • Середній обсяг водоспоживання на добу.
 • Розташування інших комунікацій дільниці.
 • Виділений бюджет на будівництво.

Зазвичай середня витрата води на 1 особу становить 200 л. Враховуючи, скільки людей проживає в будинку, як часто вони бувають на дачі, розраховується потрібний обсяг резервуару.

Наші співробітники врахують супутні фактори, запропонують оптимальний варіант. У нас є все необхідне для проектування, монтажу та запуску в експлуатацію автономної каналізації. У нашій компанії працюють досвідчені співробітники. Наші професіонали виконають роботи чітко відповідно до пунктів договору. Ціна послуг не змінюється під час монтажу септика.

Зателефонуйте нашим консультантам, щоб уточнити всі деталі, що вас цікавлять. Наші співробітники дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять, приймуть замовлення.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору