— Послуги

Чищення та поглиблення колодязя

Будь-яка криниця рано чи пізно вимагатиме обслуговування. Якщо не приділяти цьому належної уваги, система швидко зношується, втрачає функціональність. Тому періодично проводиться чищення колодязя. Виконати це завдання потрібно, якщо вода стає каламутною, з’являється неприємний запах. Поглибити шахту потрібно, якщо криниця спорожніла. Замовити чищення та ремонт колодязів можна у нашій компанії «Дніпросептик». Ми виконаємо роботи чітко відповідно до договору. Дізнатись ціну за кільце при поглибленні колодязя, вартість чищення та ремонту колодязя можна у нашого консультанта.

Особливості обслуговування колодязів

Чищення та ремонт колодязів з бетонних кілець може знадобитися з появою характерних ознак. Якщо споруда перестала виконувати покладені на неї функції, слід звернутися до професіоналів. Наші співробітники виконають роботи будь-якої складності. Є кілька особливостей процедури чищення колодязів:

 • Роботи проводяться зазвичай восени (у жовтні чи листопаді). У цей час ґрунтові води зазвичай опускаються нижче.
 • Виконати чищення можна для шахти різної глибини. Ми маємо професійне, продуктивне обладнання для виконання робіт з високою швидкістю.
 • Якщо потрібне поглиблення колодязів, спочатку проводиться його очищення.
 • При виконанні роботи вода відкачується, а ґрунт із дна одночасно піднімається нагору.
 • Шви обов’язково промазують гідроізоляційним складом. Також при ремонті колодязів замазують сколи та інші можливі дефекти, що з’явилися на внутрішніх поверхнях.

Наші співробітники мають великий досвід у проведенні таких робіт. Вони діють строго за інструкцією, виконуючи норми та вимоги, що висуваються до подібних робіт.

Замовити чистку колодязя

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

vygrebnaya-yama-foto-12

Чому вигідно звертатись до нас?

Наша компанія виконує повний спектр робіт при обслуговуванні та будівництві колодязів різного призначення. Ми укладаємо договір із замовником, чітко виконуємо свої зобов’язання. Ціна послуг не змінюється під час виконання завдань. Строки та інші пункти договору дотримуються нами чітко.

Ми гарантуємо, що після реставрації та ремонту колодязь буде максимально функціональним, прослужить ще багато років. Наші майстри використовують лише високоякісні матеріали. Ми введемо криницю в експлуатацію після чищення, поглиблення або ремонту. Ви залишитеся задоволені результатом нашої роботи.

Етапи чищення

Ціна чищення колодязя залежить від складності та обсягу робіт. Процедура включає кілька обов’язкових етапів. Наші співробітники виконують такі дії:

 • Демонтаж верхніх частин конструкції, що заважають вільному доступу до колодязя (наприклад, люк, перекриття тощо).
 • Відкачування води за допомогою глибинного дренажного насоса. З його допомогою з дна забирається мул, глина, бруд.
 • Обслуговування колодязя, укріплення швів. Між кільцями стики поступово втрачають герметичність. Через це всередину можуть просочуватися ґрунтові води. Це помітно знижує якість води у колодязі. Щоб зміцнити шви, використовуються металеві пластини, які фіксуються анкерами.
 • За потреби виконується поглиблення колодязя. Грунт та завали мулу піднімають із дна за допомогою лопати та відра. Далі для зміцнення використовують залізобетонні кільця діаметром, що відповідає розміру горловини. Їхня кількість залежить від того, на якій глибині знаходиться підземне джерело.

Після завершення основних етапів обслуговування потрібно обробити внутрішні стінки шахти дезінфікуючим складом. Потім його змивають водою під тиском. На дно колодязя викладається новий шар великого гравію завтовшки до 15 див.

Складнощі під час чистки та поглиблення колодязя

Якщо виконувати перелічені роботи самостійно, господарі заміської ділянки можуть зіштовхнутися із низкою труднощів та проблем. Частими є такі:

 • Вода починає підніматися. Щоб відкачати мул із дна, потрібно якісно відкачати воду. Але середньостатистичний власник приватного будинку зазвичай не має такого потужного насоса, здатного впоратися з поставленим завданням. Тому вода постійно підніматиметься, що не дозволить виконати роботи якісно.
 • У шахті може бути відсутній кисень або бути вуглекислий газ. Це небезпечні умови, у яких можуть працювати лише підготовлені люди.
 • Спускатись у шахту потрібно за допомогою спеціального обладнання. Це забезпечує безпеку під час спусків та підйомів. Якщо використовуються недостатньо надійні системи кріплення, мотузки, це може стати причиною нещасного випадку.

Тому варто довіряти виконання таких робіт професіоналам. Наші майстри використовують спеціальне спорядження, продуктивну техніку. Це дозволяє виконати завдання будь-якої складності.

Наші майстри проходять спеціальну підготовку, чітко дотримуються правил безпеки. Ми виконаємо роботи швидко, якісно. Це дозволить значно продовжити термін експлуатації колодязя.

Наші роботи

Один із прикладів чищення та поглиблення вашої криниці дивіться на відео:

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору