— Послуги

Демонтажні роботи

Демонтажні роботи складаються з комплексу трудомістких операцій, які проводять із високою, часом ювелірною, точністю. Одна з умов правильного виконання демонтажу – збереження навколишньої території та будівельних об’єктів, що знаходяться на ній, або конструктивних елементів будівлі.

Здійснення демонтажних робіт – це досить складний та енерговитратний процес. Взятися за виконання подібного роду завдань можна лише в тому випадку, якщо є достатня кількість реального досвіду, вся необхідна документація, що дозволяє, а також спеціалізоване обладнання (інструменти, техніка і т.д). Тому найкраще довірити демонтаж професіоналам та компанії «Дніпро-Септик», яка з радістю пропонує свої послуги у цьому напрямку.

Демонтаж стін

Ми виконуємо демонтаж стін усіх видів! Щоб замовити демонтаж стін у квартирі чи будь-якому іншому приміщенні, зателефонуйте нам, напишіть або залиште заявку.

Демонтаж плитки

Якщо потрібно на кухні, або у ванній швиденько відбити керамічну плитку, зібрати в мішки уламки та вивезти на звалище – без проблем! Допоможемо. Дізнатися подробиці за телефоном +38 (068) 479 91 33

Демонтаж будівель

Наша компанія пропонує послуги з демонтажу будівель та споруд. Дані роботи належать до сфери підвищеної складності та вимагають використання спеціалізованого обладнання та суворого дотримання техніки безпеки. Наші фахівці гарантують, що знесення та демонтаж будівель та споруд проводиться за всіма чинними правилами в короткі терміни.

Демонтаж бетону

Наша компанія надає професійні послуги та має необхідні допуски на роботи з розбирання будівель та споруд, демонтаж бетону та інших залізобетонних конструкцій. Залежно від пристрою конструкції, умов виконання робіт, ми готові застосувати сучасну демонтажну техніку та виконати алмазне різання бетону з дотриманням вимог техніки безпеки.

Демонтаж підлоги

Капітальний ремонт із заміною покриття для підлоги вимагає обов’язкового зняття старих матеріалів, включаючи демонтаж бетонної підлоги. Демонтажні роботи однаково потрібні як у будинках радянського періоду, так і в новобудовах. Майстри компанії «Дніпро-Септик» виконають демонтаж старої підлоги, оброблять поверхню та підготують її до укладання нової.

Демонтаж даху

Демонтаж даху – це відповідальний процес, що вимагає дотримання певних правил. До того ж, необхідно постаратися зберегти якнайбільше будівельного матеріалу для повторного застосування. Це дозволить знизити витрати на капітальний ремонт. Тому краще не ризикувати, а одразу найняти бригаду досвідчених майстрів, які швидко та професійно виконають демонтаж вашого даху.

Демонтаж старого будинку

Вам знадобився демонтаж старого будинку на земельній ділянці? Для оформлення замовлення достатньо зателефонувати за одним із зазначених телефонів залишити заявку або надіслати листа на електронну пошту. Ми попередньо зробимо розрахунок, остаточну вартість зможемо назвати після виїзду спеціаліста.

Демонтаж гаражів

Демонтаж яких гаражів ми виконуємо:

  • заводський гараж
  • гараж з профілю
  • гараж із морського контейнера
  • старий залізний гараж
  • гараж із залізних листів
  • гаражі, збудовані власноруч
  • металевий гараж
  • гараж із профнастилу.

Демонтаж металоконструкцій

Демонтаж металоконструкцій – це складне та відповідальне завдання, яке включає використання спеціальної техніки та цілий загін кваліфікованих співробітників. Працюємо по Дніпру та по області.

Демонтаж будівельних конструкцій

Завданням демонтажу є найчастіше видалення будівельних конструкцій, що прийшли в непридатність, а також підготовка та обладнання місця для проведення подальших монтажних або будівельних робіт. У зв’язку з цим команда наших фахівців завжди прагне дотримуватись суворої технологічної черговості виконання дій, забезпечуючи при цьому повну безпеку демонтажних операцій.

Наші переваги

Чому ми?

Сьогодні наша компанія – один із лідерів з облаштування вашої каналізації у Дніпрі та Дніпропетровській області! Головна відмінність ДніпроСептик від інших компаній у тому, що кожна людина в нашій команді може сказати: «Мені не байдуже, як це працюватиме».

Якість

Ми працюємо на якість та результат. Нехай не великий об'єкт, але зроблений ідеально принесе більше плодів, ніж 20 великих однієї лівої.

Гнучкість

Індивідуальний підхід та гнучка цінова політика – запорука плідної та безперервної роботи.

Співробітництво

Наша команда завжди відкрита партнерам. Якщо ви вмієте робити те, що ми не вміємо, завжди раді вислухати ваші пропозиції щодо співпраці.

Комплекс послуг

Виконуємо повний комплекс робіт з будівництва інженерних систем "під ключ".

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору