— Послуги

Розробка котловану

Щоб викопати котлован на ділянці, потрібне спеціальне обладнання, достатньо сил та часу. Також потрібно мати певний досвід та знання у цій сфері. Розробка котловану виконується з урахуванням існуючих норм та правил безпеки. А якщо ні, то власники заміської ділянки зіткнуться з низкою труднощів. Замовити розробку ґрунту котловану можна у нашій компанії «Дніпросептик». Ми виконаємо роботи недорого, швидко, із гарантією.

Підготовчі роботи

Риття котловану – складне, багатоетапне завдання. Від правильності підготовчих робіт залежить успіх наступних етапів. Наші майстри чітко виконують вимоги будівельних норм та стандартів під час копування котловану. Це дозволяє отримати високу якість кінцевої споруди. Підготовчі роботи включають наступне:

 • Огородження ділянки, де передбачається виїмка ґрунту.
 • Забезпечує під’їзні шляхи для спецтехніки, якщо планується розробка котловану екскаватором.
 • Очищення ділянки від верхнього шару ґрунту, викорчовування дерев та пнів за потреби.
 • Розмітка ділянки відповідно до розробленого заздалегідь плану.
 • Відведення ґрунтових вод за допомогою дренажної системи.
 • Підготовка майданчика для вилученого ґрунту. Частково він знадобиться при зворотному засипанні котловану.

Лише після цього виконуються основні роботи. Наші співробітники можуть вирити котлован за допомогою спеціальної техніки. Якщо використання екскаватора та іншого механізованого обладнання неможливе, виконується розробка котловану вручну. Це складніший і триваліший процес.

Замовити розробку котлованів та зливних ям

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Основні етапи створення котловану

У нашій компанії можна замовити копку котлованів під басейн, септик, вигрібну яму, колодязь та інші об’єкти. Після підготовчих робіт розпочинають основні етапи. Будівництво котловану передбачає виконання таких дій:

 • Викопування розвідувальних траншів для визначення типу ґрунту, рівня залягання ґрунтових вод. Використовуються спеціальні інструменти для отримання точних даних, які використовуються під час розрахунків.
 • Риття основного котловану відповідно до затвердженого проекту.
 • Якщо грунт нестійкий, додатково зміцнюються укоси котловану та кути.
 • Ґрунт вивозиться за межі ділянки. При необхідності його частину залишають для подальшого зворотного засипання.
 • Після встановлення септика іншого резервуара на підготовлене місце виконується зворотне засипка. Пустоти ущільнюються, що забезпечує нормальне, стабільне становище ємності у ґрунті. В іншому випадку, при її експлуатації можуть виникнути проблеми.
 • Поверхня на ділянці остаточно трамбується та вирівнюється.

У нашій компанії можна замовити копку котлованів під бункер, септик, колодєць та інші об’єкти. Ми виконаємо роботи під ключ з урахуванням особливостей ділянки та параметрів споруди.

Часті помилки, які припускаються при створенні котловану своїми руками

Якщо господарі вирішили заощадити та викопати колодязь самостійно, вони часто стикаються зі складнощами та проблемами. Найчастішими помилками бувають:

 • Вибір неправильного часу. Важливо знати, коли копати котлован. Ґрунтові води у посушливий період відходять від поверхні. Це найсприятливіший час для будівництва. В іншому випадку копка буде не тільки складною, а й небезпечною.
 • Неправильний вибір місця. Поруч не повинно бути інших комунікацій, що використовуються господарями. Важливо знати, як близько до поверхні підходять ґрунтові води. Якщо криниця будується для облаштування водопроводу, потрібно знати, чи є вода на ділянці та на якій глибині.
 • Неправильний нахил. Якщо працівники не стежать за напрямом стін котловану, він може відхилитися під кутом. Це призведе до серйозних труднощів при монтажі ємності та її експлуатації.
 • Вибір невідповідних чи низькоякісних матеріалів. Через це конструкція швидко виходить з ладу.

Щоб спростити собі завдання, довірте процес створення котловану професіоналам. Наші майстри виконають роботи швидко та недорого. Дізнатись ціну за розробку ґрунту вручну або за допомогою техніки можна у наших консультантів.

Чому варто звернутись до нас?

Наша компанія має все необхідне, щоб вирішувати завдання будь-якої складності. Ми виконаємо земляні роботи, доставку будматеріалів на об’єкт, вивеземо піднятий ґрунт із ділянки. Усі роботи виконуються відповідно до затверджених норм.

Ми укладаємо із замовником договір. У документі чітко вказуються терміни та перелік робіт, вартість та інші нюанси. Усі пункти договору нами незмінно дотримуються.

Зателефонуйте нашим менеджерам, щоб замовити прайс, поставити питання про всі тонкощі майбутніх робіт. Команда фахівців прибуде на ваш об’єкт у визначений термін.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору