— Послуги

Копка траншей

Автономна каналізація та водопровід часто облаштовують у приватному будинку, на дачі. Щоб забезпечити нормальне функціонування системи, необхідно забезпечити підведення комунікацій. Труби укладають у землі, тому потрібно підготувати відповідні канали. Копка траншей є одним із видів земляних робіт. Це складна, багатоетапна робота. Від правильності виконання всіх процесів залежить правильність функціонування системи.

Замовити копку траншеї за ціною, вигідною для кожного замовника, можна у нашій компанії Дніпросептик. Ми виконаємо роботи швидко, з гарантією якості.

Особливості створення траншів

Розробка траншеї передбачає створення заглиблень у ґрунті з певними параметрами. Відповідно до підготовленого проекту визначається їх глибина, ширина, а також кут нахилу стінок.

Риття траншеї замовляють, щоб провести комунікації від колодязя до будинку. Вони залишаються відкритими до тих пір, поки в них не буде прокладено труби. Потім виконується зворотне засипання траншеї. Комунікації заривають у землю, забезпечуючи їхній захист від несприятливих зовнішніх факторів. Копка траншей під каналізацію може проводитися такими способами:

 • Вручну. Ціна копки траншей вручну залежить від низки чинників. Це складний, трудомісткий процес, при якому задіяні лопати, відра, іноді використовується спеціалізований ручний інструмент. Бригада робітників створює траншеї щодо невеликої ширини та глибини. Копка траншей під кабель, труби проводиться на ділянці, куди доступ спецтехніки ускладнений або потрібні поглиблення щодо невеликого розміру.
 • За допомогою спецтехніки. Риття траншеї екскаватором проводиться, якщо розмір заглиблення великий. Спецтехніка зазвичай застосовуються при створенні централізованих комунікацій. Робота в цьому випадку виконується швидше, ніж під час розробки котловану вручну.

Наші робітники виконають копку траншей під каналізаційні труби, водопровід, прокладання інших комунікацій швидко, якісно. Ми гарантуємо готову роботу.

Замовити копку траншей

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Основні етапи роботи

Створення траншей виконується чітко відповідно до підготовленого плану. Наші працівники виконують такі дії:

 • Створення розмітки відповідно до підготовленого плану.
 • Риття поглиблень, що мають потрібний кут нахилу.
 • Якщо ґрунт нестійкий, додатково зміцнюються укоси та кути.
 • Ґрунт виймається вздовж траншеї. Згодом його засипають назад у поглиблення і трамбують.
 • Поверхня на ділянці остаточно трамбується та вирівнюється.

У нашій компанії можна замовити роботи під ключ з урахуванням особливостей ділянки та параметрів спорудження.

Параметри траншеї

Копка траншей під водопровід помітно відрізняється від створення заглиблень під каналізаційні комунікації. Наші проектувальники враховують низку нюансів під час створення проекту. Є низка вимог, яким має відповідати траншея.

Ширина становить не більше 3 м. Протяжність та конфігурація залежить від розробленого заздалегідь плану. Забезпечується певний нахил для правильного відведення стоків із дому, якщо планується будівництво автономної каналізації. Під час будівництва колодязя для питної води подачу в будинок забезпечує насосне обладнання. Тому копка траншей під водопровідні труби відрізняється від створення комунікацій для каналізації.

При будівництві траншеї враховують таке:

 • сипкість, щільність ґрунту;
 • рівень залягання ґрунтових вод;
 • граничні температури в холодну пору року;
 • тип комунікацій.

Якщо ґрунт сипкий, стінки можуть обсипатися. На ділянках із близьким заляганням ґрунтових вод траншею може підтоплювати. У цьому випадку стінки додатково зміцнюють, запобігаючи їхньому обсипанню. Траншея зазвичай має трапецієподібну форму, але профіль буває прямокутний.

Чому варто звернутись до нас?

Створення траншей – складний, трудомісткий процес. Він вимагає багато сил, певних знань та навичок. Якщо господарі ділянки вирішуються виконати земляні роботи самостійно, часто вони стикаються із серйозними труднощами. Через допущені помилки комунікації не функціонуватимуть правильно.

Щоб уникнути проблем, довірте виконання земляних робіт нашим співробітникам. Ми маємо все необхідне, щоб вирішувати завдання будь-якої складності. Ми виконаємо земляні роботи, доставку будматеріалів на об’єкт, вивеземо піднятий ґрунт із ділянки. Усі роботи виконуються відповідно до затверджених норм та будівельних правил.

Ми укладаємо із замовником договір. У документі чітко вказуються терміни та перелік робіт, вартість та інші нюанси. Усі пункти договору нами незмінно дотримуються. Ціна не змінюється під час виконання замовлення.

Зателефонуйте нашим менеджерам, щоб замовити прайс, поставити питання про всі тонкощі майбутніх робіт. Команда фахівців прибуде на ваш об’єкт у визначений термін.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору