— Наша продукція

Кільця бетонні

Залізобетонні кільця

Дренажні кільця будь-яких розмірів

₴ 400.00

Кільце стінове
КС 6.6 під люк

₴ 1050.00

Під пластиковий люк
Зовнішній діаметр: 0,77 м
Внутрішній діаметр: 0,60 м
Висота: 90 см
Маса: 400 кг

Кільце стінове
КС 10.6

₴ 1200.00

Внутрішній діаметр: 1,0 м
Зовнішній діаметр: 1,2 м
Висота: 60 см
Маса: 650 кг

Кільце стінове
КС 10.9

₴ 1500.00

Внутрішній діаметр: 1,0 м
Зовнішній діаметр: 1,2 м
Висота: 90 см
Маса: 650 кг

Кільце стінове
КС 15.6

₴ 1700.00

Внутрішній діаметр: 1,5 м
Зовнішній діаметр: 1,7 м
Висота: 60 см
Маса: 1150 кг

Кільце стінове
КС 15.9

₴ 2400.00

Внутрішній діаметр: 1,5 м
Зовнішній діаметр: 1,7 м
Висота: 90 см
Маса: 1150 кг

Кільце стінове
КС 20.6

₴ 2950.00

Внутрішній діаметр: 2 м
Зовнішній діаметр: 2.2 м
Висота: 60 см
Маса: 1350 кг

Кільце стінове
КС 20.9

₴ 3800.00

Кільце стінове
КС 6.4 під люк

₴ 1000.00

Для заглиблення під пластиковий люк.
Зовнішній діаметр: 0,7 7м
Внутрішній діаметр: 0,60м
Висота: 40 см
Маса: 130 кг

Кільце стінове
КС 6.9 під люк

₴ 1200.00

Зовнішній діаметр: 0,7 м
Внутрішній діаметр: 0,86 м
Висота: 90 см
Маса: 400 кг

Кільце стінове
КС 8.9

₴ 1250.00

Внутрішній діаметр: 0,8 м
Зовнішній діаметр: 1,0 м
Висота: 90 см
Маса: 450 кг

Кільця бетонні широко використовуються при створенні колодязів. Цей матеріал має ряд переваг перед іншими видами обробки стін шахти. Він довговічний та практичний. Усередині бетонні кільця мають металеву арматуру, що підвищує їхню стійкість до механічних навантажень. Це дозволяє використовувати подібні конструкції у складних умовах. Купити кільця бетонні високої якості за вигідною ціною можна в нашій компанії «Дніпросептик». Ми продаємо сертифіковані товари із чіткою геометрією. Це ЗБВ, які відповідають вимогам стандартів.

Особливості залізобетонних кілець

Залізобетонні кільця використовуються для будівництва колодязів різного призначення. Їх використовують при облаштуванні автономної каналізації, водопроводу на власній ділянці, а також дренажних та інших споруд. Представлений матеріал відрізняється низкою переваг:

 • Кільце бетонне має спеціальні пази для якісного стикування з іншими елементами конструкції. Це підвищує якість швів, полегшує монтаж.
 • Залізобетон стійкий до механічних навантажень. Він не руйнується під тиском ґрунту на стінки колодязя.
 • Кільця ЗБВ водонепроникні. Стики обробляють спеціальним герметиком, тому виходить створити повністю герметичну систему.
 • У процесі експлуатації матеріал потребує мінімального догляду. Не потрібно робити обслуговування, реставрацію.
 • Стінки гладкі, тому на них не накопичується бруд, сміття. Ця особливість дозволяє використовувати кільця бетонні для каналізації.
 • Матеріал не руйнується під впливом перепадів температур, хімікатів, вібрацій, ультрафіолету та інших зовнішніх дій.

Крім того, ціна бетонних кілець залишається низькою. Це пояснює популярність представленого матеріалу. При цьому ЗБВ стійкі до великих навантажень і не змінюють своїх первісних характеристик довгий час. Це забезпечує тривалий термін служби системи. Дізнатись ціну бетонного кільця 1 м для колодязя можна у наших консультантів за телефоном.

Що потрібно врахувати під час роботи з бетонними кільцями?

ЗБВ відрізняються досить великою вагою. Середня вага стандартного залізобетонного компонента для колодязя становить 550-650 кг. Тому якщо ви хочете купити кільця ЗБВ для каналізації, потрібно ретельно планувати процес будівництва колодязя. Потрібно забезпечити достатньо місця для вантажної техніки, яка привезе конструкції на об’єкт.

Крім того, монтувати самостійно важкі компоненти колодязя не вдасться. Доведеться просити про допомогу ще кількох людей. Щоб уникнути проблем, у нас можна не тільки замовити ЖБ кільця, а й укласти договір на їхнє транспортування та монтаж. Ми маємо все необхідне, щоб виконати повний спектр робіт з облаштування автономної каналізації та водопроводу.

Особливості монтажу

У нашій компанії можна купити бетонні кільця для каналізації за ціною вигідною для замовника. Також ми зможемо виконати монтаж ЗБВ швидко та недорого. Для цього виконується кілька послідовних етапів:

 • Проектування. Потрібно знайти оптимальне місце на ділянці з урахуванням рівня ґрунтових вод, типу ґрунту, розташування інших об’єктів.
 • Земляні роботи. Створюється котлован відповідного діаметра. Він буде товщим, ніж ЗБВ, на 2 см.
 • Перший компонент встановлюють у підготовлене поглиблення. Грунт виймають за допомогою лопати та відра. ЗБВ поступово поглиблюється. Коли він буде на достатньому рівні заглиблений у шахту, зверху ставлять наступний компонент.
 • Важливо правильно стикувати каналізаційні кільця. Місця з’єднань попередньо обробляють бетонним розчином.
 • Далі створюється відповідна основа.
 • Верх колодязя накривають перекриттям із горловиною.

Коли кільця для каналізації будуть встановлені, створюються траншеї для прокладання труб від будинку. Для них у шахті створюють відповідні прорізи.

Чому варто звернутись до нас?

Наша компанія має великий досвід у будівництві автономної каналізації та водопроводу на приватних ділянках. У нас працюють досвідчені проектувальники, землекопи, вантажники та інші спеціалісти. Команда кваліфікованих професіоналів злагоджено працює, щоб забезпечити результат та вирішити завдання будь-якої складності.

Ми використовуємо бетонні кільця для каналізації найвищої якості. Вони виготовлені з надійних матеріалів відповідно до чинних стандартів. Це дозволяє швидко монтувати усі компоненти. Готовий колодязь буде довговічним та функціональним. На готову роботу ми даємо гарантію.

Ціна бетонних кілець для каналізації не включає націнок посередників. Ми продаємо ЗБВ за вартістю, рекомендованою виробником. Тому замовити конструкції із залізобетону у нас можна на вигідних умовах. Зателефонуйте нашим консультантам, щоб поставити запитання, оформити замовлення.

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору

Замовити