— Послуги

Септик для приватного будинку

Септик для приватного будинку з бетонних кілець

Септик для приватного будинку є ємністю для збирання нечистот і стоків. Це резервуар, виготовлений із пластику або із залізобетону. Ціна септика для будинку залежить від особливостей конструкції. Випускаються конструкції, розраховані на різний обсяг водоспоживання. Це дозволяє використовувати їх на невеликій дачі та для просторого котеджу.

Замовити монтаж автономної каналізації можна у нашій компанії «Дніпросептик». Ми виконаємо встановлення відповідно до затверджених норм. Ціна робіт узгоджується на етапі укладання договору, що не змінюється в процесі виконання замовлення.

Замовити розрахунок вартості установки септика

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Чому варто звернутись до нас?

Деякі власники заміської нерухомості вирішують облаштувати септик для приватного будинку своїми руками. І тут вони зіштовхуються з низкою труднощів. Потрібно правильно спроектувати автономну каналізацію, продумати розташування всіх елементів на ділянці. При цьому враховуються санітарні норми та вимоги.

Зателефонуйте нашим консультантам, щоб дізнатися скільки коштує септик для приватного будинку. Ми виконаємо повний спектр робіт на вигідних для вас умовах. До нас варто звернутися з низки причин:

  • Укладаємо договір із замовником, у якому чітко зазначені етапи, терміни та обсяги робіт.
  • Ціна не змінюється під час виконання замовлення.
  • Усі роботи узгоджуються із клієнтом заздалегідь.
  • У нас працюють досвідчені, кваліфіковані працівники.
  • Даємо гарантію на готову роботу.
  • Маємо великий досвід у проведенні робіт із облаштування автономної каналізації.

Наші співробітники застосовують нове обладнання під час виконання робіт. Проектувальники чітко виконують вимоги стандартів при виборі розташування септика на ділянці. Ми гарантуємо, що система буде функціональною, працюватиме правильно і довго.

Замовник отримує точний план розташування всіх елементів автономної каналізації. Кожен етап роботи виконується у встановлені у договорі терміни. Наші майстри вирішать завдання будь-якої складності. Щоб уточнити всі деталі, зателефонуйте нашим консультантам. Вони дадуть відповіді на запитання, допоможуть оформити заявку.

Різновиди септиків

Можна купити септик для приватного будинку різного об’єму. Принцип роботи цієї автономної каналізації буває різним. У нас можна замовити встановлення наступних різновидів септиків:

  • Накопичувальний.
  • Відстійний.
  • Біосептик.

Наші співробітники допоможуть вибрати відповідну систему. У нас можна замовити монтаж септика для будинку під ключ. Ми виконаємо проектування, доставку ємності, земляні та супутні роботи.

Накопичувальний септик

Це герметична ємність, що складається з одного або кількох відсіків. Нечистоти, стоки поступово накопичуються усередині. Згодом потрібно відкачати відходи асенізатором. Накопичувальний септик не вимагає роботи електрики, не забруднює грунт.

Зазвичай немає проблем із вибором місця дільниці. Головне, щоб асенізаторська машина мала можливість під’їхати до криниці для відкачування відходів, коли це буде потрібно. Накопичувальні септики встановлюють навіть на ділянках, де до поверхні підходять грунтові води. Але при цьому враховують, що водоспоживання не повинно бути більшим. Герметичні ємності використовують на ділянках, де в будинку мешкає 1-2 особи або сім’я буває тут не часто.

Зателефонуйте нашим консультантам, щоб дізнатися ціну із встановленням септика для приватного будинку. Ми здійснимо монтаж накопичувальної ємності недорого.

Відстійний септик

Відстійний септик для будинку з бетонних кілець або пластикових відділень забезпечує очищення стоків на 40-75%. Це енергозалежні конструкції, що потребують облаштування фільтраційного поля.

Система передбачає наявність 2-3 ємностей. Усередині знаходяться спеціальні бактерії, які переробляють відходи, поділяючи їх на тверду фракцію, мул та воду. Частково очищена рідина потрапляє у фільтраційне поле, виготовлене із щебеню. Тут стоки остаточно фільтруються та потрапляють у ґрунт.

Згодом такий септик також вимагає відкачування твердих відходів. Але в порівнянні з герметичною ємністю, асенізаторську машину доведеться викликати набагато рідше.

Біосептик

Біосептик для приватного будинку – найкраще рішення, якщо сім’я проживає у приватному будинку постійно. Це станція біоочищення стоків, яка відрізняється максимальною ефективністю. Ступінь очищення становить 95-98%. На виході виходить технічна вода, яку використовують у господарстві, для поливу. Ця рідина безпечна для навколишнього середовища, її можна зливати в ґрунт із близьким заляганням від поверхні ґрунтових вод, водойми.

Вартість біосептика висока, але така система автономна, не вимагає відкачування нечистот. При цьому можна повноцінно користуватися душем, туалетом, раковиною та мийкою. У будинку може постійно мешкати до 4 осіб.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору