— Наша продукція

Розміри бетонних кілець та конфігурації

Бетонні кільця – найпоширеніший будівельний матеріал для колодязів. Вони відрізняються масою переваг. Розміри бетонних кілець стандартизовані. Це полегшує монтаж, дозволяє прискорити будівельний процес. Виробники чітко дотримуються встановлених норм при виготовленні представлених ЗБВ. Тому проектувальникам простіше розробити план майбутньої споруди. Замовити кільце для колодязя розміру, який відповідає шахті, можна в нашій компанії «Дніпросептик». Ми продаємо сертифіковані товари за найвигіднішою вартістю.

Особливості ЗБВ кілець

Знаючи розміри та ціни кільця для каналізації, можна правильно розрахувати потрібну кількість будматеріалів та скласти кошторис. Це універсальний матеріал, який використовується для різних видів колодязів.

Розміри та ціни бетонних кілець різноманітні. Це дозволяє втілити в життя різні проекти. Крім того, виробники можуть виготовити подібні ЗБВ за спеціальним проектом. Розміри, ціни кілець для колодязя в цьому випадку відрізнятимуться від стандартних. Відрізнятися можуть такі параметри:

 • діаметр;
 • висота;
 • товщина;
 • марка бетону;
 • добавки включені до складу.

Марка бетону може бути різною. Вона становить від М200 до М500, залежно від передбачуваних навантажень.

Різновиди колодязів

Розміри та ціни кілець для септика можуть помітно відрізнятися залежно від призначення колодязя, його особливостей. Так, розрізняють такі види подібних споруд:

 • дренаж та накопичення стічних вод;
 • септики для фільтрації та відстоювання каналізаційних стоків;
 • колодязі для питної води;
 • облаштування комунікацій для газового обладнання, приладів обліку;
 • системи телекомунікацій та інтернету;
 • розташування насоса під час створення системи водопроводу у приватному будинку.

Дізнатись розміри та ціни кілець каналізаційних для різних типів комунікацій можна у наших консультантів. Замовте прайс на електронну пошту або дізнайтесь вартість телефону.

Стандартні розміри колодязів

Залежно від типу колодязя відрізняється розмір, товщина та інші параметри ЗБВ. Так, стандартним вважається розмір для питного колодязя 1-1,8 м. Якщо глибина шахти невелика, допускається використання елементів конструкції висотою 0,5 м. Чим більша висота, тим менше стиків матиме система, а будівництво відбуватиметься швидше. Діаметр зазвичай становить від 0,8 до 1 м.

У нашій компанії можна замовити стандартні кільця залізобетонні для колодязів, розміри та ціна яких дозволять спорудити об’єкт будь-якого призначення. Про можливість поставити залізобетонні вироби нестандартного розміру, уточніть у наших співробітників відділу продажів по телефону.

Рекомендовані параметри для будівництва автономної каналізації

При будівництві очисних споруд бажано використовувати каналізаційні кільця ЗБВ, розміри та ціни яких дозволяють вписатися до виділеного бюджету. Стандартними вважаються конструкції з наступними параметрами:

 • внутрішній діаметр – 0,7-2 м;
 • висота – 0,1-1 м;
 • товщина стін – 7-12 см.

Серед широкого вибору розмірів та цін на кільце каналізаційне бетонне можна вибрати варіант, що оптимально відповідає вашому проекту. Залізобетон відрізняється стійкістю до хімікатів, механічних впливів, вологи, вібрацій та інших несприятливих факторів. Тому з нього будують надійні, довговічні колодязі автономної каналізації, септики.

Рекомендації щодо вибору ЗБВ для вигрібної ями та септика

Часто розміри та ціни бетонних кілець для колодязя впізнають люди, які хочуть побудувати вигрібну яму чи септик. При виборі будматеріалів для таких споруд необхідно враховувати такі рекомендації:

 • Вигрібна яма є найпростішою спорудою для збору стоків. Згодом у міру заповнення нечистоти відкачують з нього асенізатором. Щоб викликати спецтехніку не так часто, бажано використовувати кільця діаметром не менше 1,5 м. Висота може становити від 0,5 до 1 м.
 • Септик є більш складною системою, всередині якої відбувається часткова переробка відходів, їх поділ на мул і воду. Оптимальними розмірами ЗБВ для будівництва септика є діаметр від 1 до 1,2 м, висота кілець – 0,5 м. При цьому бажано використовувати ЗБВ завтовшки 10 см.

У нас продаються залізобетонні кільця, розміри та ціни яких дозволять вам створити будь-яку очисну споруду.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

У нашій компанії представлений великий вибір ЗБВ для будівництва колодязів різного призначення. Ми співпрацюємо з відомими виробниками, які чітко дотримуються стандартів. Дізнатися розміри, ціну кільця ЗБВ 1м або іншого розміру можна у зручному для вас форматі. Зателефонуйте нам або напишіть у формі зворотного зв’язку.

Ми маємо все необхідне не тільки для постачання кілець, а й для їх монтажу на об’єкті. При необхідності ми побудуємо колодязь під ключ з урахуванням усіх норм і правил, що діють. На готові роботи діє гарантія.

Бетонні кільця

Дренажні кільця будь-яких розмірів

₴ 400.00

Кільце стінове
КС 6.6 під люк

₴ 1050.00

Під пластиковий люк
Зовнішній діаметр: 0,77 м
Внутрішній діаметр: 0,60 м
Висота: 90 см
Маса: 400 кг

Кільце стінове
КС 10.6

₴ 1200.00

Внутрішній діаметр: 1,0 м
Зовнішній діаметр: 1,2 м
Висота: 60 см
Маса: 650 кг

Кільце стінове
КС 10.9

₴ 1500.00

Внутрішній діаметр: 1,0 м
Зовнішній діаметр: 1,2 м
Висота: 90 см
Маса: 650 кг

Кільце стінове
КС 15.6

₴ 1700.00

Внутрішній діаметр: 1,5 м
Зовнішній діаметр: 1,7 м
Висота: 60 см
Маса: 1150 кг

Кільце стінове
КС 15.9

₴ 2400.00

Внутрішній діаметр: 1,5 м
Зовнішній діаметр: 1,7 м
Висота: 90 см
Маса: 1150 кг

Кільце стінове
КС 20.6

₴ 2950.00

Внутрішній діаметр: 2 м
Зовнішній діаметр: 2.2 м
Висота: 60 см
Маса: 1350 кг

Кільце стінове
КС 20.9

₴ 3800.00

Кільце стінове
КС 6.4 під люк

₴ 1000.00

Для заглиблення під пластиковий люк.
Зовнішній діаметр: 0,7 7м
Внутрішній діаметр: 0,60м
Висота: 40 см
Маса: 130 кг

Кільце стінове
КС 6.9 під люк

₴ 1200.00

Зовнішній діаметр: 0,7 м
Внутрішній діаметр: 0,86 м
Висота: 90 см
Маса: 400 кг

Кільце стінове
КС 8.9

₴ 1250.00

Внутрішній діаметр: 0,8 м
Зовнішній діаметр: 1,0 м
Висота: 90 см
Маса: 450 кг

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору

Замовити