— Наша продукція

Люки для колодязів

Полімерні каналізаційні люки для колодязя у Дніпрі

Люк полімерний 1.5 Т

₴ 650.00

Вага експлуатації, що рекомендується: до 1.0 Т
Діаметр корпусу люка: 750 мм
Діаметр кришки люка: 620 мм
Висота: 75 мм
Вага: 9.5 кг
Колір: Чорний, зелений.
Матеріал: Полімер
Особливості конструкції: Круглий без замків/із замком

Люк 3 Т

₴ 900.00

Вага експлуатації, що рекомендується: до 3.0 Т
Діаметр корпусу люка: 750 мм
Діаметр кришки люка: 750 мм
Висота: 90 мм
Вага: 20.0 кг
Колір чорний.
Матеріал: Полімер
Особливості: Встановлюється на тротуарах та газонах

Перекриття колодязя має виріз для установки люка. Кришка не поставляється в комплекті, тому що існує величезна різноманітність подібних виробів. Власники приватного будинку можуть вибрати варіант, який відповідає не лише параметрам перекриття, а й гармонійно впишеться у ландшафтний дизайн. Люки для колодязів випускаються з різних матеріалів, у різних кольорах. Замовити матеріали для будівництва автономної каналізації та водопроводу можна у нашій компанії «Дніпросептик». Ми поставляємо сертифіковані комплектуючі кришки для колодязів за низькою ціною.

Особливості люків

У нашій компанії можна купити каналізаційний люк пластиковий за ціною, вигідною для будь-якого замовника. Ми продаємо матеріали для будівництва колодязів із доставкою. Люк колодязя обов’язково встановлюють на горловину у передбачений отвір. Це дозволяє захистити вміст від потрапляння всередину сміття, опадів ззовні.

Встановити люк на колодязь потрібно обов’язково, щоб періодично проводити ревізію передбаченого обладнання. Відкривши його, можна оглянути шахту, оцінити її стан, ступінь заповнення колодязя. Якщо він використовується для збору стоків, згодом буде потрібно їх відкачування. Люк для колодязя дозволить отримати доступ до шахти та відкачати стоки асенізатором.

Якщо криниця побудована для організації водопроводу, люк не дозволить потрапляти в питну воду опадів, сміття, бруду. Він буде надійно, герметично закритий.

Різновиди люків

Випускається безліч видів люків для колодязів. Вони виготовляються із різних матеріалів, що визначає їх експлуатаційні характеристики. Люки бувають такі:

 • чавунні;
 • залізобетонні;
 • пластикові;
 • полімерпіщані.

Для приватного будинку зазвичай замовляють каналізаційний пластиковий люк або полімерний. Він випускається із різних штучних матеріалів. У нашій компанії можна купити люк для колодязя полімерний та пластиковий на вигідних умовах.

Чавунні та залізобетонні моделі використовуються у приватних будинках досить рідко. Вони відрізняються великою вагою, тому менш зручні ніж полімерна або пластикова кришка для колодязя. Це ускладнює доступ до криниці. Тяжкі моделі зазвичай використовують для захисту колодязів у громадських місцях.

Пластикові кришки

Люк каналізаційний пластиковий часто використовують при облаштуванні колодязя на заміській ділянці. Це практичні, прості при експлуатації моделі, що відрізняються рядом переваг:

 • тривалий термін служби (понад 50 років);
 • мінімальна вага (на 80% легше чавунних конструкцій аналогічного розміру);
 • люк пластиковий каналізаційний не змінює початкові характеристики під впливом вологи, хімікатів;
 • при температурних перепадах розширення та звуження мінімальне;
 • кришка для колодязя пластикова з люком може випускатися у переліку відтінків.

Варто зважити, що подібні конструкції можуть мати в комплекті замок. Таке доповнення кришки для каналізаційного колодязя закриє доступ до криниці для сторонніх. Це чудове рішення, якщо господарі ділянки бувають на дачі, у котеджі не часто.

Варто врахувати, що купити кришку на пластикову колодязь можна для установки на ділянці, де на неї не діятимуть великі навантаження. На неї не повинні наїжджати автомобілі чи інші транспортні засоби.

Полімерпіщані моделі

Ще одним популярним різновидом є кришка полімерна колодязя, виготовлена ​​з суміші пластику і піску. При виготовленні використовуються штучні термопластичні матеріали. Суміш проходить стадію нагрівання та формування, барвник вводиться до складу на початковому етапі виробництва. Тому готовий виріб не змінює колір під час експлуатації.

Випускається безліч розмірів люка полімерного каналізаційного. Він може мати круглу, квадратну чи прямокутну форму. Переваги полімерпіщаних моделей такі:

 • низька ціна;
 • великий вибір відтінків, розмірів, форм;
 • стійкість до дії вологи, хімікатів, ультрафіолету;
 • тривалий термін служби;
 • не містить токсинів.

По міцності полімерпіщані моделі поступаються тільки чавуну. Випускаються кришки, що витримують різні навантаження. Цей показник вказується у маркуванні літерами. Можна вибрати модель для тротуарів, де їздять машини або звичайних пішохідних доріжок.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Замовляючи матеріали для облаштування колодязів у нас ви отримуєте високоякісні товари відомих виробників. Ми поставляємо продукцію, яка має сертифікати, що відповідає вимогам стандартів.

Оформити замовлення можна у зручний час. Зателефонуйте нам або напишіть у формі зворотного зв’язку. Ми швидко обробимо замовлення, відправимо люк колодязя за вказаною адресою. Також можна замовити все необхідне для будівництва колодязя, а також замовити будівництво під ключ. Ми виконаємо роботи, надамо гарантію на готову систему.

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору

Замовити