— ДніпроСептик

Про компанію

Бетонні септики та каналізації для дому та дачі у Дніпрі та області

Ми знаємо про септики все!

Сьогодні наша компанія – один із лідерів з облаштування вашої каналізації у місті Дніпро та Дніпропетровській області! Головна відмінність ДніпроСептик від інших компаній у тому, що кожна людина в нашій команді може сказати: «Мені не байдуже, як це працюватиме».

Діяльність компанії «ДніпроСептик» завжди була і буде спрямована на задоволення потреб кожного нашого клієнта, незалежно від його соціального статусу та фінансових можливостей. Індивідуальний підхід до кожного нашого замовника привів нас до створення різних форматів каналізації, кожен із яких має свою історію, свою специфіку та свої переваги.

Переваги роботи із професіоналами

Ми любимо свою роботу, для нас кожен новий об’єкт – це можливість зробити ваш будинок більш комфортним для проживання. Усі співробітники ДніпроСептик від менеджера до генерального директора – фанати своєї роботи!

— 01

Гарантія

Все зробимо на найвищому рівні. Ми професіонали своєї справи. У Вас не залишиться жодних сумнівів після того, як ми виконаємо поставлене завдання на 100%.

— 02

Відповідальність

Ми працюємо руками, а не язиком. У нас немає погодинної ставки менеджерам та робітникам. Тому трудяться всі не покладаючи рук.

— 03

Швидкість

Ваше замовлення буде готове у встановлений термін. Після того, як ми отримуємо замовлення, наші менеджери розраховують вартість та термін виконання замовлення. Як правило, все залежить від обсягу роботи.

Будівництво колодязів та каналізаційних септиків

Для безперебійного водопостачання заміського будинку необхідний професійно обладнаний колодязь?
Ви можете звернутися до нашої компанії.

Бетонні кільця – Швидке замовлення за дзвінком, доставка, монтаж залізобетонних кілець у вас на ділянці маніпулятором. Ручний монтаж залізничного кільця в важкодоступних місцях для техніки глибиною до 25 метрів. Ми виконаємо всю важку роботу з прокатування та монтажу ЖБВ на вашій ділянці замість вас, якщо в цьому буде потрібне замовлення.

Викопати колодязь під ключ – послуга, яку пропонує компанія «ДніпроСептик». Ми обслуговуємо усі міста та села Дніпропетровської області, пропонуючи високу якість послуг, зручні терміни та доступні ціни.

Викопати і встановити зливну яму під ключ – з бетонних кілець, виконаємо копію та монтаж протягом одного двох днів.

Септик із бетонних кілець під ключ — робимо будівництво навіть у недоступних місцях для техніки.

Виконуємо будівництво бетонними кільцями зливну яму, дренажну яму, зливову яму під ключ, швидко та якісно.

Земляні роботи – копка траншей, котлованів, під фундамент.

Послуги нашої компанії

Питання, які часто задаються

Вибираючи місце під копання колодязя, потрібно врахувати найголовніше – чи буде в ньому вода? Багато хто визначають «водоносну жилу», або навмання орієнтуються територією. Навіть якщо дізнатися, скільки кілець у сусідів, можна не вгадати з кількістю кілець для власної ділянки.

Наші фахівці мають величезний досвід у копанні колодязів і пошуку кращого місця для них, і тому шанс помилитися з вибором просто мізерний. Загалом, ми рекомендуємо вибирати місце під колодязь не ближче, ніж 3-5 метрів від найближчої будови, а також – подалі від можливих джерел забруднення (місць під компостні та гною, грядки з добривами тощо).

Септик – це сучасніший вид каналізації приватного будинку, проміжний варіант між вигрібною ямою (де відходи просто накопичуються) і локальною станцією очищення (у функції якої входить не тільки накопичення, а й переробка відходів).

Відстоювання, застосування спеціалізованих аеробних та анаеробних бактерій, методи природного та примусового доочищення – все це дозволяє переробляти стоки, отримуючи на виході очищену до 80-90% воду. Необхідність асенізаторських послуг у разі використання септика знижується до одного разу на один-два роки.

Така система значно дорожче вигрібної ями і займає набагато більше місця, до того ж не на всіх ділянках можна встановити септик – при високих ґрунтових водах ємності просто видавлюватимуться з місць установки.

При ручній копці такі терміни просто не реальні і витримати їх неможливо. Чим глибший водоносний шар, тим щільніше грунт і копати його все складніше + різні типи грунтів, які можуть суттєво відрізнятися в радіусі 20 метрів. Потрапляючи на каміння швидкість копки суттєво сповільнюється, а гіркокопачі, які поспілкувалися “викопати за один день”, змушені будуть згорнути роботи або встановити кільця на суху, мовляв, зачекайте 5-6 днів і вода буде.

Причин переповнення септика може бути кілька, але пов’язані вони з:

  • про те, що води води надходить більше, ніж септик може переробити;
  • розташування ями в ґрунтах із низькою здатністю до вбирання рідини – глинистих, суглинках;
  • несправністю септика – стоки не проходять повний цикл очищення та переповнюють Топас;
  • очищена вода не може безперешкодно вийти із очисної станції.

Біостанції вимагають відкачування осаду з камер відстою та промивання систем рециркуляції, ерліфтів.

Найпримхливішими назвемо станції Топас, які в гарантійний період повинні обслуговуватися не рідше 1 разу на 6 місяців. Більш стабільні моделі, такі як Євролос Біо, повинні обслуговуватись 1 раз на 2 роки.

Енергонезалежні септики вимагають відкачування мулу раз на 2-3 роки. Іноді рідше це залежить від конкретних умов використання.

Це може бути з кількох причин:

Якщо йдеться про енергонезалежний септик, то може бути відсутнім або бути забитий фановий стояк, який відповідає за вентиляцію системи. Також можливий його вихід із правильного режиму роботи, через перевантаження, або, навпаки, недостатньої кількості поживних речовин. Однак навіть у нормі запах поряд з ним може бути присутнім, оскільки анаеробні бактерії виділяють метан та сірководень.

Станція біологічної очистки запахів видавати не повинна. Якщо поруч із нею виник запах, отже, процеси протікають неправильно. Причини в навантаженні або недостатньому навантаженні, використанні бактерицидних засобів при миття посуду та санвузла, виході з ладу систем аерації та рециркуляції.

Незважаючи на деякі упередження у більшості людей, копати колодязі можна будь-якої пори року, з незначними застереженнями. Звісно, найкращий час для копання колодязя – коли зійдуть повені, і рівень води стане середнім.

Єдиний час, коли не рекомендується виконувати роботи – активне танення снігу навесні (від двох тижнів до місяця).

Ходять чутки, що на копанні колодязя потрібно отримувати ліцензію, інакше загрожують великі штрафи. На щастя, на колодязі це не поширюється – оскільки вони будуються на глибину першого водоносного шару, на відміну від свердловин.

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Остались вопросы?

Звоните или пишите нам!

Заказать услуги компании

Прокрутити вгору