— Послуги

Встановлення септика

Вартість встановлення септика під ключ у Дніпрі та області

Септик – сучасний вид автономної каналізації, який часто облаштовують у приватному будинку на дачі. Це резервуар накопичувального або фільтруючого типу, до якого зливаються стоки. Усередині знаходяться спеціальні бактерії, які забезпечують часткову або повну переробку відходів. Встановлення септика – складна, багатоетапна робота. Від правильності виконання всіх дій, починаючи від проектування і до пуску в експлуатації, залежить правильність функціонування системи.

Замовити за вигідною ціною встановлення септика на дачі можна в нашій компанії Дніпросептик. Ми виконаємо роботи швидко, з гарантією якості.

Замовити встановлення септика

Телефонуйте: +38 (068) 479 91 33

Етапи роботи

Якщо при встановленні септиків будуть допущені помилки, система не працюватиме правильно. На ділянці з’явиться неприємний запах, рослини в’януть. Звичайно ж, відпочивати та жити у будинку, де неправильно працює каналізація, теж складно. Неприємний запах буде поширюватися по будинку, а санітарно-гігієнічна обстановка на ділянці та в околицях буде незадовільною.

Щоб цього уникнути, довірте вирішення цього завдання професіоналам. Співробітники нашої компанії виконають встановлення септика під ключ відповідно до існуючих норм. У нас ціна септика під ключ залишається прийнятною для замовників. Ми запропонуємо оптимальний варіант відповідно до виділеного бюджету, умов замовника.

Монтаж септиків виконується у кілька етапів:

 • Вибір місця для будівництва котловану.
 • Підготовка котловану.
 • Монтаж ємностей.
 • Прокладання каналізаційних труб.
 • Облаштування вентиляції.
 • Створення дренажу.

У разі потреби встановлюється також дренажний насос. Ціна установки септика залежить від складності та обсягу робіт, особливостей автономної каналізації.

Перед проведенням робіт проводяться геолого-розвідувальні роботи. Готується проект, у якому вказується розташування всіх елементів системи. У договорі вказується тривалість виконання кожного етапу, вартість септика та необхідні роботи. Ми чітко виконуємо зобов’язання, зазначені у договорі.

Вибір місця для будівництва

Встановлення септика на дачі, в котеджі, власному будинку виконується відповідно до встановлених вимог. При виборі місця враховують таке:

 • Має бути достатньо місця, щоб асенізаторська машина могла під’їхати до системи та відкачати мул.
 • Відстань до свердловини будь-якого джерела води повинна становити мінімум 5 м.
 • До житлової будівлі від ємності має бути щонайменше 3 м.
 • Труба від будівлі до резервуару прокладається прямою. Якщо передбачається вигин, перед цим місцем встановлюється ревізійний колодязь.
 • Септик встановлюють у низині, він повинен перебувати нижче за рівень будинку.

Є ще багато нюансів, які враховують при монтажі септика. Наші проектувальники знайдуть оптимальне місце на ділянці для встановлення всіх компонентів автономної каналізації. Це гарантує правильне функціонування системи.

Земляні роботи

Відповідно до створеного проекту проводяться земляні роботи на ділянці. Готується котлован. Земляні роботи входять у вартість септика під ключ. Роботи виконують після придбання резервуара. Це дозволяє створити поглиблення в ґрунті, форма і розмір якого точно відповідатиме ємності.

Якщо септик був куплений заздалегідь, після земляних робіт поглиблення може підтопити. Через це його стінки обсипаються, а подальші роботи помітно ускладнюються.

Встановлення септика

Коли котлован буде підготовлено, наші майстри виконають встановлення септика у приватному будинку. Акуратно ємність опускається у заглиблення у ґрунті. Цю роботу виконують одночасно мінімум 4 працівники. Далі ємність вирівнюється за рівнем. За потреби на дно підсипається пісок.

Допускається наявність ухилу у бік септика, який повинен перевищувати 10 мм на 1000 мм труби. Потім встановлюються подовжувачі горловини. Пластикова ємність заповнюється водою. Зверху укладається утеплювач. Для цього зазвичай використовується пінопласт. До половини септик засипається піском, який поливається водою і щільно трамбується.

Можливі й інші варіанти встановлення каналізації у приватному будинку. Наші майстри можуть змонтувати септик із бетонних кілець. Також ми зможемо змонтувати станцію біологічної очистки, яка складається з кількох ємностей.

Встановлення трубопроводу

Після встановлення резервуара проводиться монтаж каналізаційних труб. Для цього облаштовується траншея завглибшки 60 см, що веде від будинку до ємності. Якщо в системі передбачається електронасос, провід до нього тягнеться від будинку до автономної каналізації теж траншеєю для труби.

Каналізаційні комунікації укладаються під ухилом, що становить близько 2-2,5 см на 1000 мм труби. Інакше виникнуть проблеми у роботі системи.

Вентиляція

Обов’язково передбачається вентиляція септика. Через спеціальний отвір метан виходитиме із системи, що запобігатиме появі застійних процесів, загибелі бактерій, що переробляють відходи. Для створення вентиляції зверху створюється отвір.

Дренаж

Якщо ємність не герметична, очищена вода відводиться назовні. Для цього створюється дренаж. Він може бути поверховим або облаштовується біля дна септика.

Також за потреби монтується насос. Він перекачує стоки, забезпечуючи необхідну циркуляцію у системі.

Етапи робіт можуть змінюватись в залежності від конструкції та особливостей септика. Перед проведенням робіт ми складемо договір, в якому будуть вказані етапи, терміни та точна ціна.

Зверніться до наших консультантів по телефону, щоб поставити запитання, що вас цікавлять. Ми запропонуємо найкращі умови для будівництва автономної каналізації.

Наші роботи

Послуги нашої компанії

Залишились питання?

Телефонуйте чи пишіть нам!

Замовити послуги компанії

Прокрутити вгору